SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

m-drol pytania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
będzie to mój pierwszy cykl na ph.
staż 3 lata z przerwami
waga 70
wzrost 175

celem tego cyklu jest przybranie masy z jednoczesnym wystrzeganiem się zalania brzucha. czy w tym przypadku mdrol jest lepszy od epi? czy branie szczepionki na odczulenie w alergii jest przeszkodą w tym cyklu?
eseliv w czasie cyklu, hepatil i clomid po + mono - dobry zestaw do tego ph?
jakie są jeszcze sposoby zabezpieczenia wątroby?
na jakie ewentualne skutki uboczne uważać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Tomaszekkk
Megavol czy pro-sd , do tego epi lub tren z chaparal czy od dragona?
(sprzet z UK)


co do zestawu to zależy jak dla kogo
co do firm to dragon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Ankieta.
Od razu mogę napisać, że mdrol nie jest dla Ciebie.

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
z tego co wiem to tego już nie produkują i hu... wie co tam jest bo ostatnio rok temu miałem niby pewniaka z datą 2012 i lipa totalna poza wątrobą która poczuła ten syf , nie ma jak sprawdzone anaboliki a nie ten syf , pełno podróbek zwłaszcza na allegro a w USA już nie dostępny bo mam tam szwagra który tez trenuje i mieszka w Chicago
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
coś słyszałem, że teraz coś innego zamiast m-drola jest, ale wiecie jakieś konkrety?

havok, dlaczego twierdzisz, że nie jest dla mnie?
masz jakąś alternatywę?

Zmieniony przez - pawelxcx w dniu 2012-01-13 23:14:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
ankiete działu wypełnij na poczatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 303 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14177
file:///D:/pp,145-methyldrostanolone-m-drol.htm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4951
MEGAVOL to podobno zamienik M-Drola ale także miałem i to ze sklepu pittbula czyli towar niby 100% ale także lipa więc nie polecam wogule PH , tak jak wczesniej napisałem szkoda zdrowia na ten syf i także ci nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18486
megavol niewiem jak teraz z pół roku temu jeszcze był kozacki
teraz to dragon nutrition, środki działające

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7
a z dragon nutrition właśnie - pro-epi byłoby dobre na nieco dobrej jakości masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 469 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13450
fredy myslisz, ze megavol od pitbula moglbyc lipa on mial do 2011 pazdzierniak to byly ostatnie dzialajace partie i watpie zeby byla lipa ale na mnie tez nie podzialal jak to opisuja na forach ze sila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
moje pytanie jest troche ( z zasadzie to całkiem) nie na temat, ale często pada zwrot "sklep pitbula" a ja nigzie nie znalazlem takiego. Moge prosic o pomoc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bromergon

Następny temat

mix + x-mass

WHEY premium