SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

m3 creatine + hmb + gainer POMOCY!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
Witam! zaczne od tego ze mam 19 lat cwicze juz okolo 1 roku na sucho, mam 180 cm wzrostu i waze 80kg w bicepsie 37 do 38 po treningu, wyciskam tylko 85 kg . Ostatnio kupiłem m3 creatine 250 kaps po 700 g bionixa i 240 tabl HMB i 3 kilowego Gainera ( whey gainer) noi teraz niewiem zabardzo jak to wszystko połączyć?? myślalem zeby rano i przed snem jeść gainera a przed i po treningu kretke + hmb w ilosciach 4 kretki + 2 hmb przed treningiem i tak samo po, a dotego 2 hmb luzem podczas dnia, no ale niewiem czy to dobry pomysl, pliss napiszcie mi co o tym myslicie, albo mi cos doradzcie, dzieki wielke POZDRO!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 977
Tez cos podobnego robiłem ale bez bionixa na poczatku brałem hmb=creta po treningu a po jakims miesiacu moze zaczęłem brac hmb przed a creta po treningu im w moim przypadku wielkiej zmiany nie zauwazyłem.A co do tego gainera to myslę ze półtorej godziny przed treningiem mozesz go brac i pół godzine po treningu,raczej nie zaleca sie przyjmowanie jakiego kolwiek posiłku przed snem.Ostatni posiłem powinien byc o godz 19;00 jesli bedziesz go brał przed snem to odłozy ci sie on na drugi dzień w postaci tłuszczu a nie o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
hmb i kreatyna rano przed posilkiem + po treningu /hmb 1g, kreatyna 5g/
dodatkowo 1g hmb przed ostatnim posilkiem bialkowym

gainer to juz zaleznie od aktualnych brakow w diecie.. kiedy poziom makroskladnikow masz niski wtedy mozesz go spozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
"Ostatni posiłem powinien byc o godz 19;00 jesli bedziesz go brał przed snem to odłozy ci sie on na drugi dzień w postaci tłuszczu a nie o to chodzi"
Bzdura.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
Ok dzieki , czyli sprubuje rano hmb + kretke i po treningu, tak jak mi doradziliscie, a gainera miedzy czasie, a co do ostatniego posiłku o 19 to raczej odpada bo ja chodze spac mniej wiecej o 24 a tyle bez szamy nie wyczymam:) a troszke tluszczu tez sie sprzyda, a jakich przyrostow powinienem sie po tym spodziewac?? dziekuwa za pomoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
aha a ile tej kreatyny jesć rano?? przed sniadaniem noi ile hmb?? do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
hmb 3 x 1g , rano, przed/po treningu, przed snem,

kreatyna 2x5g w treningowe: rano i po treningu i 5g w nietreninwe rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
ok dzieki:) a co z tymi przyrostami?? ile mozna sie spodziewac? odrazu powiem ze niemam specjalnej diety, poprostu jem DUZO co jakis czas tak zeby niebyc ani chwili glodnym, jem ruzne zeczy wszystkiego po troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No to możesz sie mało spodziewac, bo 80% tego to dieta.
Więc radze odwiedzić dział odrzywianie i poczytać podwieszone posty.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
ok , taka dieta moze byc?? https://www.sfd.pl/temat209520/ znalazlem to na tym forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Jest dobra, jednak dla tamtej włąsnie osoby.
Jesli masz podobne parametry co ten koleś, podobną przemianę materii to próbuj.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do tych co brali OLIMP WHEY GAINER 4000

Następny temat

Co na mase i siłe

WHEY premium