SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

młody piłkarz

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2393
mam 16 lat . gram w piłke i traktuję to bardzo poważnie. W moim klubie treningi odbywają się codiennie. ostatnio zrzuciłem 15 kg , a teraz chciałbym poprawić muskulaturę. Proszę bardzo o porady na temat treningu i suplementacji np.czy mogę stosować kreatyne i czy nie zachamuje ona mojego wzrostu.

...train hard or go home

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9594
wzrost jest uwarunkowany genetycznie i niewile sie da go zmuienić ale wyzszy jestes rano niz wieczorem to taka ciekawosta a siłka nie chamuje wzrostu no chyba ze ktoś korzysta z jej dobrodziejstw bardzo nieumiejetnie ja cwicze i mam 190 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1805
Mozesz miec ciezko z masa. Codzienne treningi na boisku koliduja z treningiem na silowni i mozesz na niej juz nie miec zbyt wielu sil. A poza tym mysle ze z masa bedzie ciezko ale nie rezygnuj z silowni. Masa bedzie przychodzic powoli ale poprawisz sile a to na boisku tez jest wazne ( wiem bo sam troche kopie :) ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
codzienne treningi? nie zlapiesz wiele masy. podaj swoj staz. od kiedy to kreatyna hamuje wzrost?

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
wg mnie jestes wlasnie w stadium wzrostu i szczerze odradzam jak narazie treningi silowe.. o suplach tez narazie nie mysl!

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
16 lat i mu odradzaz silke? Panie daj pan spokuj

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
ale w innym poscie napisal ze ma 169 cm wzrostu, czyli jeszcze rosnie, niech sie narazie nie bierze za ciezary

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
dajcie spokój z tymi stereotypami, że siłka chamuje wzrost. Jeżeli bedzie ćwiczył z głową i dobrze technicznie to nic mu nie zaszkodzi.

Ćwiczenie na siłowni może jeszcze pomóc mu się rozrosnąc.

pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
No wlasnie to ze silka hamuje wzrost to nieprawda oczywiscie jezeli chlopak bedzie cwiczyl z glowa.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 600 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4087
ja osobiscie uwazam ze silka nie hamuje wzrostu, ale w tym etapie moze doprowadzic do pewnych kontuzji, bo mlode-ksztaltujace sie cialo nie jest jeszcze na tyle silne(mowa o stawach etc.), ale oczywiscie moge sie mylic

!!! Barca más que un club !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2393


don garcia mógł byś mi powiedzieć jakie ćwiczenia oraz jak wykonywane mogą pomoc mi w rośnięciu. oraz czy powinienem coś stosować.

...train hard or go home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
rocky nie ma takich cwiczen ktore pomoga Ci rosnac. Mozesz powisiec na drazku ale z nie licz na to ze w ciagu miecha urosniesz kilka centymetrow. Skoro nie rosniesz juz naturalnie to cwiczenia Ci nic nie dadza.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

młody piłkarz

Następny temat

Czas treningu siłowego i aerobowego. Wpisywać się. :P

WHEY premium