SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lepszy efekt? xpand czy kreata+dextro juice+wpc80ostrowia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
tak jak w temacie. cenowo wyjdzie troche drozej xp, ale nie wiem na czym bym lepiej zyskal. cykl planuje 6-7tyg.

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
dodam ze mam szybka przemiane materi i jest to moj 1 cykl ;)

to co mi zostanie na 2 cykl z xp uzupelnie mono a drugi cykl jak bym rozpoczol 2 opcje to wziol bym ten sam zestaw ale bez wpc80

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
no nie wiem od czego zacząć.

białko nie jest suplem na cykl, białko to składnik diety, jesli jest go w niej za mało to trza dokupic w formie odżywki.

czy xp czy kreatyna plus dextro? no generalnie lepsze jest xp, ale nie marzyłbym o tym zeby cos zostało z tego xp, bo jedna puszka to za mało na cykl, no chba ze chcesz zrobiec góra 4 tygodnie, tak wiec mono + dextro/carbo będzie rozwiązaniem lepszym. poza tym wez poczytaj troche w dziale odżywianie, bo nikt tu cię poważnie nie potraktuje jak bedziesz zielony do tego stopnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
diete mam, i chce do niej dozucic troche wpc ze wzgledu na uzupelnienie

xp chce kupic 2 paczki (napisalem ze cykl ma trwac okolo 6-7 tyg. wiec oczywiste ze 1 paczka bedzie malo :P :) (2 paczki starczaja na jakies 9tyg)

juz przeczytalem tyle artykulow ze sie gubie w tym co najlepiej kupic zeby miec dobry efekt na masie miesniowej :(

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
jesli to towj pierwszy cykl to wes sobie mono, beda dobre efekty jesli juz miales na mono albo an czyms mocniejszym to wes 2xXP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Na pierwszy cykl to jak w morde strzelił idealny będzie CP
Za reszte kasy dopieść diete.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 618 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12935
wlasnie nad tym myslalem :D

zobacz co wykminilem z tego co czytalem, polacze mono z cp

DT:
po przebudzeniu 5g olimpa + 35g dextro juice
40m przed treningiem cp 12g

albo
po przebudzeniu cp 12g
po treningu 5g olimpa + 35g dextro juice

DNT
po przebudzeniu cp 12g
w poze obiadowej 5g olimpa + 35g dextro juice

-

moim glownym celem jest nabranie masy, na sile nie patrze pobijaniem rekordow na laweczce odkladam na pozniej. , waze 75kg i mam 184cm czytam rozne opinie ze cell pump to bardziej na sile a kreatyna na spompowanie woda.. a polaczenie? sila + troche masy?. mam zamiar zrobic cykl 2 fazowy 6ty. 4 przerwa i 6tyg. mam na to okolo 250zl i jeszcze raz pisze ze nigdy przed tem nic nie bralem. dziennie jem okolo 100g bialka



Zmieniony przez - Joseph89 w dniu 2006-10-20 12:08:35

Jeśli doping to tylko forma najczystsza bo to trening czyni mistrza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
jak chcesz mase to sobie lepiej dopracuj diete i dokup gainera. z tego co wiem to porcja cp to chyba 9g

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 457 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2504
a może połącz xpanda z cp? co Ty na to 2 puchy xpanda to tak trochę ponad 1 cykl, natomiast z połączenia xpanda i cp dostaniesz wydajniejszy zestaw a taniej Cię wyjdzie =o)

Ja wyp*****lam ciężary a Ty sam gryf
"Wygląd z tyłu masz taki jak byś od dziecinstwa był używany zamiast konia do orania ziemi."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer + posiłek??

Następny temat

suplementacja

WHEY premium