SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lepszy SEN - (bez budzenia się) - redukcja, tren itp.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94424 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
nastukafszy
Właśnie dlatego trzeba próbować, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Ja wyrwałam od piguly Hydroxizinum jakoś tak, nie żadna ćpalnia, dobrze spałem na tym podczas bomby z Trenem np od 23 do 5rano dawałem czasem radę i mi to wystarczało. Oczywiście nie należy non stop lecz z umiarem... U mnie umiaru nie było haha jak ze wszystkim i leciałem po 20mg na noc. Zero skutków ubocznych


też podjadałem , lepsze niź ziołówki na pewno lecz u mnie się nie sprawdzało
co nie oznacza że u kolegi się nie sprawdzi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
nastukafszy
Właśnie dlatego trzeba próbować, każdy organizm jest inny i inaczej reaguje. Ja wyrwałam od piguly Hydroxizinum jakoś tak, nie żadna ćpalnia, dobrze spałem na tym podczas bomby z Trenem np od 23 do 5rano dawałem czasem radę i mi to wystarczało. Oczywiście nie należy non stop lecz z umiarem... U mnie umiaru nie było haha jak ze wszystkim i leciałem po 20mg na noc. Zero skutków ubocznych


Powinno się lepiej sprawdzić niż jakieś tam zabawki. Spróbuj i zobaczysz. Zawsze możesz się ratować 1-2 do 3x w tyg twardą chemią żeby się wyspać/zregenerować.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94424 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
to już lepiej twarda chemia na nie spanie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 234 Wiek 38 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6347
wrzuć 30mg zolpidemu i będziesz spal jak ta lala , przy okazji fajna faza przez usnieciem w pakiecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie pisz głupot z tymi dawkami.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 84 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1422
Pojedyncza dawka to 7,5mg z przedziałką na pół. po 4 tabsach ludzie robią rzeczy, których nigdy nie zrobiliby na trzeźwo (np. wyrzucają przedmioty przez balkon), a później wstają i nic nie pamiętają przekonani, że zwyczajnie spali. Poza tym większe dawki nie działają nasennie.
Edit: zolpidem to nie to samo co zolpiklon SORRY, błąd


Zmieniony przez - areq1 w dniu 2016-02-01 15:29:30
1

--JP--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94424 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
zopitin 7.5 mg brałem
dość fajnie działał
lecz u mnie rano po nim zamulenie i ból głowy

30 mg zolpi brałem , porażka co robi w głowie
do toalety po ścianie
długość snu się nie zmieniła
jak dla mnie nie warto

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pytanie, po co tyle brałeś

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94424 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
nie w tym celu
chciałem spróbować większej dawki , lecz się nie sprawdziło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No to właśnie pytam w jakim celu, skoro dawki powyżej określonej przez producenta nie są w ogóle zalecane do przyjmowania w żadnym celu więc co chciałeś osiągnąć..? Bo jeśli w celu pogłębienia snu czy dłuższego to głupota, to tak nie działa w ogóle.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PCT po samym propie

Następny temat

cisnienie

WHEY premium