SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lemoni007 / W słabości moja siła...na redukcji:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1513 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8457
Lemoni, redukcja to dosc trudny okres. Ja juz mialam ich sporo. Mniej kcal, organizm tez sie czasem buntuje i robisz sie rozdrazniona. Hormony tez nieraz szaleja, cykl miesiaczkowy, etc...Nieraz jest po prostu gorszy dzien i nic nam nie wychodzi.

Rozumiem, ze zastoj w chudnieciu jest frustrujacy, ale im wiecej sie stresujemy tym gorzej dla psychika, a ta ma tez wplyw na chudniecie.

Obetnij te kcal, tylko nie obcinaj zbyt duzo, aby metabo nie spowolnic. Bedzie dobrze, laska! Glowa do gory! Ja od dzis zaczynam walke z umartwianiem sie (ktory to juz raz...) i zaczynam cieszyc sie z malych sukcesow, z progresji na treningach, etc... dzis np. Latynos mnie podrywal na silce

Psychika tez moze blokowac chudniecie!

ps: to wejscie na step ze sztanga faktycznie jest fajne. pot sie leje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sir_Lukasz
To fajnie bardzo z tym kus-kusem bo sie szybko robi a ja wieczorem przy garach prawie zasypiam po calym dniu a ten ryz to sie gotuje i gotuje ale nie bede za czesto zastepowac tak czy siak...czasami!
Mam tu step box'y wiec jutro sprobuje te wejscia. Rozumiem ze wchodze sobie jedna noga (druga zaraz za nia of kors ) i tak 10 powt a potem kolejna noga jako pierwsza Znasz mnie, że ja laik jestem stad tego typu pytania
Co do efektow to musze sie przyzwyczaic ze to wolno idzie a nie jak na glodowkach -2 kg w tydzien.
Widze ze rece mam inne jakies, cos tam sie dzieje z nimi ale obawiam sie ze reszta stoi ale zobaczymy w niedziele moze poniedzialek jak sie zmierze...wrzucam na luz

Kika te hormony daja mi strasznie popalic, ja przez ostatni rok mialam zaniki okresu, co 80-pare dni sie pojawial z powodu odchudzania i dopiero od ok 3 miesiecy jak zaczelam w miare normalnie jesc, podwyzszac kcal to mi wraca do normy wszystko i stad moje zmiany nastrojow, doły i ogolne wahania humoru...nienawidze tego strasznie kiedys taka nie bylam!

zaczynam cieszyc sie z malych sukcesow, z progresji na treningach, etc... dzis np. Latynos mnie podrywal na silce

A mnie to zawsze stare dziady sie czepiaja, nie wiem co ja takiego mam w sobie.
Na chwile obecna manager i supervisor strzelaja do mnie oczami, jeden rozwodnik, drugi żonaty ale wszystko w granicach przyzwoitosci wiec spox. Kiedys jak w chipshop'ie pracowalam to moj 65-letni szef chcial ze mna od zony uciekac i restauracyje zakladac zmyłam sie stamtad od razu...samych takich przyciagam

Dzis padam z nog, ledwo siedze, diete trzymam ale nie mam juz sil rozpiski robic...
1900 kcal (dzien wyzszy). W brokule mrożonej znalazłam dziś małego, białego robaka, myślałam że się porzygam .
Na siłce aeroby 60 min: 10 min rower (9), 50 min bieg 9 km/h. Zadowolona jestem bo SZYBCIEJ było Spotkałam wczorajszych kradziejów hantlii, jak to angole przyjaznie sie usmiechali...nie pozostalo nic innego jak tylko sie odsmiechnac ale niech mi jeszcze raz w droge wejda...

Z sensacji dnia:
* pare km od mojego miasteczka zamkneli szkole z powodu świńskiej grypy, lekka panika panuje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
keke sensacja dnia bardzo mi sie podoba
manager i supervisor strzelaja do mnie oczami -> no to zwolnienie Ci nie grozi

ja sie nie głodziłam nigdy to nie wiem co to jest 2kg w tydzien ale tez sobie cały czas powtarzam, powolutku ale na zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie sie juz mniej ta sensacja podobuje, mam nadzieje ze mnie za 3,5 tygodnia do domu puszcza i lotow nie odwolaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
A robaki maja bardzo duzo bialka, podobno to przyszlosc zywienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ja za taką przyszłość bardzo dziekuję. Do robactwa zawsze obrzydliwa byłam...No i lepiej zeby mi one bilansu nie podbijały

***********************************************************************************
Strasznie mnie nogi dzis bola, chyba po tym wczorajszym bieganiu

Dzis na siłce trener nie wytrzymał (oczywiście gościu po 50-tce, łysy, niski, juz mnie obserwowal od jakiegos czasu...) i mnie pyta jak mi program treningowy idzie...chyba go moja wielgachna kartka z rozpiską zainteresowała. No i bierze mi ta kartke i probuje czytać no ale coż po polsku było mowie ze ok a on na co cwicze i ...czy jestem tancerką ?? . Tyłek jak J.Lo to ja mam ale nic poza tym z tancerki

DIETA
B 117.5
W 198
T 37
1595 kcal

1. owies, j. naturalny, len mielony, miód, 1 jajko, owoc, orzechy (dużo jem na śniadanie )
2. wiesniak, chleb pełn., jajko, orzechy
3. kura, ryż, nasiona
4. kura, ryż
TRENING
5. odżywka, banan
6. twaróg
Warzywa: papryka, sałata, pomidor, marchewka, rzodkiewki, kalafior (bez robali )

TRENING:

Rozgrzewka: bieg 5 min 10.5/11 km/h

2 serie po 12 powt:
1. Wykroki z hantlami w rękach 12/16 kg PROGRES
2. Wejścia na podest ze sztangą 12/16 kg
2. Wyciskanie hantli na ławce płaskiej 16/16 kg MAŁY PROGRES
3. Podciąganie hantli wzdłuż tułowia 16/16 kg MAŁY PROGRES
4. Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki (maszyna) 30/32.5 kg MAŁY PROGRES
5. MC 18/20 kg PROGRES
6. Unoszenie kolan do klatki piersiowej w podporze tułowia na poręczach 15/10/8 powt. WIECEJ SERII I POWTÓRZEŃ
7. plank: 1x23 sek., 1x33 sek. (chyba dopiero teraz robie prawidłowy)

Aero: Rower 30 min - obc. 9

Lukaszu dzis sie i spocilam i zmeczylam, te wchodzenie na podest fajne bardzo (u mnie to ławeczka była, ludzie sie gapili hehe ). Robie sobie teraz 2 serie po 12 powt, ciezary zwiekszam ale w sumie to nie wiem czy robic nadal 2 po 15

Siora dziś mi powiedziała że chyba coś schudłam



Zmieniony przez - lemoni007 w dniu 2009-04-30 23:41:05

Zmieniony przez - lemoni007 w dniu 2009-04-30 23:42:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1979 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8210
lemoni007 dobrze Ci idzieSuper ,ze zauwazaja ,ze schudałas ,kiedy robisz pomiary?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2361 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17673
Jak ktos zauwazy ze sie schudlo to super az sie chce wiecej robic hehe . U mnie akurat widza ze przytylam i ze to w dol ruszyc nie chce :-/

Dzieki za pocieszenie z rozstepami ale ja mam takie okresy ze mam je gdzies i takie ze sie doluje caly dzien przez to ..ah jak to pieknie byc kobieta hehe

Z przysiadami probuj wiekszy ciezar, ja jakos ponad miesiac temu robilam 12.5 czasem 15 i wydawalo mi sie ze w sumie to chyba mnie meczy , i od miesiaca dodaje co trening 2.5kg i do MC i do przysiadow i ciagle daje rade zrobic wiec wtedy mialam mylne wyobrazenie o ciezarze hehe
Tylko ze tak jak Ty robisz po 12 powtorzen w jednej serii to bedzie Ci troszke ciezej ale nie odpuszczaj Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vajolet pomiary w poniedziałek będą...mam cichą nadzieję, że chociaż 0,5 cm z tali zejdzie

mmooonia z tymi przysiadami musze cos pomyslec bo poczytalam i dziołszki tu dużo większe ciężary ode mnie biorą...ale ja sie trochę o ten mój kregoslup boje, wole na zimne dmuchac...

Kolejny dzień diety trzymany, dziś troszkę łososia wszamałam wiec super bo lubie bardzo
Aeroby 60 min: Rower 30 min (obc. 9), bieg 30 min (9 km/h), słaba jakaś łaże dzień cały...


No właśnie...
Czy można mieć zakwasy mięśni przy kręgosłupie...bo mnie cos boli właśnie trochę wyżej niż w okolicy lędźwiowej po bokach (po lewej bardziej) Nie wiem czy to nie zakasy po wczorajszym MC...mam nadzieje tak szczerze

Rano bolało gorzej, teraz już luz.

Zmieniony przez - lemoni007 w dniu 2009-05-01 21:22:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
w kazdych miesniach mozna miec zakwasy
A ty lemoni masz slabe miesnie plecow wiec duzo pracy i na pewno zakwasow

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-05-01 21:35:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening mase (5 razy w tygodniu)

Następny temat

Jaki trening pod I cykl kreatynowy

WHEY premium