SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lekki stopień niepełnosprawności a sport walki?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2675

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Witam!
mam pytanie odnośnie zasad w klubach sportów walki,bo mam lekki stopień niepełnosprawności ,przyznali mi nieżebym był jakiś umysłowo chory bo jestem normalnie kumaty,tylko mam psychoze,która troche utrudnia życie,ale mysle ,że dałbym rade trenować jakiś sport np. kickoboxing tylko pytanie czy można bo słyszałem coś,że sprawdzają niby czy ma sie problemy z psychiką bo ja bym dał rade napewno i niezaszkodziło by to innym ani mnie bo też sie lecze i jest ok. czyli jak to wszystko wygląda czy trzeba kłamać czy oni i tak to sprawdzą jak to działa? wie ktoś? z góry dzięki...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
Witam!
oswieżam wątek czy jakby były badania potrzebne w klubie to musze mieć ubezpieczenie bo niemam obecnie i czy wogóle potrzebne jest ubezpieczenie do trenowania i pytanie do osób co orientują się ,jaki klub polecacie co dobrze szkoli we wrocławiu.Proszę o sprecyzowane odpowiedzi bo niemam neta.Pozdrawiam.

Zmieniony przez - SongoHan w dniu 2014-10-24 10:26:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
Trenowalem Kickiboxing i mma w dwoch oddzielnych klubach jakie kolwiek badania musiałem zrobic dopiero jak jechalem na jakąs walke;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
ale jak te badania wyglądały,bo szczerze ja jak chce to niemusze mówić co mi w głowie siedzi-bo w zasadzie tak jak mówiłem to nieprzeszkadza ani niemaznaczenia ,tylko mam papier ,czyli chyba papierów żadnych niepsrawdzają -znaczy niewymagają,znaczy np. zaświadczenia od psychiatry,że jestem zdrowy ale to też niewiem czy inni psychiatrzy co mnie nie leczą mają to w komputerze......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
do samych treningów badania niepotrzebne a do zawodów daleka droga,idź na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
dobra dzieki,i jeszcze 1 a jak by trener się pytał np. o moje zdrowie psychiczne,to jak myślicie lepiej skłamać czy powiedzieć prawdę -czy to może zależy od trenera,czy jak z zasadami jest,może lepiej skłamać? bo i tak sie nie dowie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3178 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45722
raczej o zdrowie psychiczne nie będzie się pytał.chociaż jak coś z Tobą jest nie tak to łatwo to zauważy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
Geng
do samych treningów badania niepotrzebne a do zawodów daleka droga,idź na trening



co kub to inne zwyczaje, tam gdzie ja chodze badania sa potrzebne nawet do treningów, bez badan mozna trenowac w bardzo ograniczonym zakresie.


Musisz pojsc na trening i sam sie przekonac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 67
a to badania psychologiczne,tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 154 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7720
nie, byl neurolog i eeg glowy, ale leki moga zaburzać wyniki.


Nie wiadomo czy bedziesz musial wykonac te badania a nawet jesli to najprawdopodobniej wyniki beda ok, wiec idz i sam sie przekonaj bo to takie gadanie o niczym




Zmieniony przez - Ciastkoo w dniu 2013-12-09 16:50:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
zeby miec karte sportowca co wymagane jest do startu w zawodach i w niektorych klubach do samych treningow trzeba zaliczyc: neurologa-zrobic eeg głowy, laryngolga, okuliste, krew, mocz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 145
idz i trenuj napewno Ci to pomoze, nie zastanawiaj sie dluzej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

łapy treningowe- prośba

Następny temat

Cel jest jeden - zostać mistrzem! Kilka pytań.

WHEY premium