SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lekka redukcja w okresie budowania masy?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2442
Czy mozliwym jest pozbycie sie lekkiej ilosci tk.tluszczowej w okresie budowania masy nie hamujac przyrostow?

Chodzi mi glownie o brzuch. Teraz cos o nim: od ~10lat mam przyjemnosc robic duza ilosc brzuszkow, wiaze sie to glownie z tym, ze od ~10lat chodze na karate, gdzie te brzuszki robie :) Zawsze bylem tez chudy, za chudy. Ale od poczatku roku wzialem sie za siebie i przytylem 10kg(obecnie 178cm, 67kg). Nie cwiczac. Sila rzeczy cos mi ten kaloryfer pokrylo. Zlapalem sie za A6W. Przerwalem po 5 tygodniu - przez upaly i wiazace sie z nimi totalne lenistwo. Troche pomoglo. Zapisalem sie na silke, jestem w okresie budowania masy i stad pytanie czy mozliwym jest _teraz_ wypalenie tego tluszczu nie hamujac/zwalniajac przyrostow? Wiadomo lato jest i ladniej by 6cio paczek wygladal.

Jesli tak to co polecacie? ABS? Aeroby? Bilans dodatni jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Teoretycznie jest to mozliwe.Przy zachowaniu lekkiego bil kcal na + i dodaniu aerobow.Jednak trzeba miec uwarunowania zeby top dzialalo.U wiekszosci osob to nieskutkuje i trzeba sie zdecydowac na jeden cel/

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2442
thx


moze jeszcze ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2861
proponowalbym rowerek po treningu (ok 30min.) potem uzupelnij braki, aby uchronic sie od katabolizmu carbo + wpc, albo gainerkiem ABS tez moglbys robic hmm.. mze jeszcze przed treningiem jakis antykatabolik?? Moim zdaniem przy takim zastosowaniu straty w masie byly by zmniejszone do minimum

~~*Life-Strong*~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1361
dobry spalacz w stylu super cuts 3 pomoze i troszke ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 296 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5839
o ja mam tez taki problem mysle zeby cos po siłce robic np maroszbieg i abs ale co wzięceim białka po treningu i posiłek i CP?????

"NIECH SIŁA BĘDZIE Z WAMI"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2861
hmmm... moze abs przezuc na dni nie treningowe hmm?? a po "marszobiegu" niezwlocznie wypij porcje weglowodanow o wysokim IG, a potem na lOOzie wykap sie i po odswierzajacej kapieli wez bialko ;) (tylko zeby przerwa po skonczeniu nie byla za dluga max 30min, bo wiem nasz ogranizm po wysilku fizycznym ma tylko przez godzinke wlasciwosci ze wszystko ladnie i szybko wchlania ) badz zaraz po wypij gainerka a po godzince jakas porzadna wszamka (np. piers z kurczaka z ryzem )

/pozdrawiam

~~*Life-Strong*~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile już było takich pytań... Zrzucanie fatu i łapanie masy mięśniowej? To faktycznie jest wykonalne (teoretycznie) do pewnego stopnia, ale u osób otyłych. Jeśli chcesz zrzucić tkankę tłuszczową z okolic brzucha, czyli z miejsc najtrudniejszych, to nie zrobisz w tym czasie masy. Możesz co najwyżej, przy dobrze zbilansowanej diecie, nie stracić mięśni, które już zyskałeś. Zacznij przede wszystkim od dostosowania diety i treningu siłowego. I tak się zastanawiam co do aerobów, czy też interwałów... Może być tak, że wystarczą Twoje treningi karate. Ale o tym niech się wypowiedzą także inni.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2442
Niestety nowy sezon dopiero po wakacjach =)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch

Następny temat

Trening na mase prosze o ocene:D

WHEY premium