SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

leki na cisnienie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
siemka chlopaki po ostatniej przygodzie jeszcze zrobilem sobie male kuku , lekarz wypisal mi leki na cisnienie bo poszlo troche w gore , wiec lecialem na tych tabsach i myslalem ze wszystko ok wrucilem na silke zaczolem trening masowy itp po tygodniu wchodze na wage a tu kolejne 2kg w plecy biore sie za wymiary i o kurwww....a kolejny centymetr w lapie w plecy i rozkminka o co chodzi czy cos mi j**ne,,,,o w srodku i doszlem lek na cisnienie byl odpowiedzialny za usowanie wody z organizmu wiec pstrzcie co lekarz wypisze i czy nie bedziecie mieli lipy po takim leku

snara

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 640
dostałeś diuretyk tiazydowy, odwadnia i jest niedozwolony przez WADA.

grupy leków na nadciśnienie ze znikomym lub bez wpływu na zdolność do wykonywania wysiłku to a-adrenolityki, inhibitory konwertazy angiotensyny, antagoniści wapnia.

niewskazane - diuretyki tiazydowe, b-adrenolityki (niedozwolone w sportach precyzyjnych)

źródło - Kardiologia Sportowa wyd. Via Medica pod red.: W. Braksatora, A. Mamcarza, M.Dłużniewskiego

jeżeli jest zainteresowanie i znajdę chwilę to wrzucę cały rozdział dot. nadciśnienia w sporcie.

P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 640
Nadciśnienie w sporcie










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 640
cd







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
pogoria a podaj nazwy tych leków które w PL występują jak znasz.

oczywiście tych dobrych

Zmieniony przez - rowek w dniu 2012-04-06 17:17:08

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 640
nie znam, nie interesowałem się tematem na tyle wnikliwie. Ale myślę że mające informacje z tej publikacji można zasugerować lekarzowi konkretne rozwiązania (grupę leków). Z doświadczenia i opowiadań wiem że zdecydowana większość lekarzy wie tylko jak leczyć "cywila" a to inna dziedzina niż leczenie "sportowca", czasami nawet skrajnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ja biore ramipril jest ok

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
B-50 a jakie ciśnienie masz bez leków a jakie po nich ??

!!! TESTER !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy prowiron to antyestrogen?

Następny temat

1 Cykl - Prolog

WHEY premium