SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lekarz od testosteronu w wawie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
Cześć

mam 34 lata i hipogonadyzm, czyli bardzo niski testosteron.

Lekarz u którego się leczę przypisuje mi HCG i nic poza tym. Nie jestem zadowolony z tego.

Czy pomożecie polecić jakiegoś lekarza sportowego/endokrynologa z Wawy który zna się na rzeczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Szukaj innego . Jednak kumatych nie ma wielu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
No właśnie szukam, tylko byłem już u ok.10 i żaden się nie zna albo nie podejmie bo nie ma doświadczenia. Tyle kasy juz na to wydalem ze szkoda gadac. Dlatego pytam tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Wpisz androlog w google i wyskoczy Ci kilku. Co oznacza że przepisał hcg i nic poza tym i się nie zna, lekarze nie magicy, hipogonadyzm w większości przypadkòw nie jest uleczalny. Jedyne co można to uzupełniać braki.
Jeśli nie jesteś zadowolony z hcg to idź do niego, powiedz o swoich odczuciach a może zacznie przepisywać testosteron. Największą głupotą jest ciągłe zmienianie lekarzy. Efekt taki, że żaden lekarz nie zdąży wciągnąć się w dany przypadek
Ja też mam hipogonadyzm, lekarz początkowo popełnia błędy bo pròbuje odblokować a ja cierpliwie czekam aż dojdzie do wniosku, że testosteron z zewnątrz jest rozwiązaniem


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-04-08 09:29:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 37
Wiem że mogę sobie zgooglowac androloga w wawie i juz to robiłem. Tak jak pisałem byłem już u kilku lekarzy, też endokrynologow i urologow. Nie uważam że głupotą jest zmiana lekarza który odmawia mi przypisania AI przy estrogenie 560 (norma do 260) czy takiego który chce doprowadzić mnie tylko do poziomu testosteronu na dolnej granicy i juz. A przecież norma dla 34latka a 80latka jest inna ale pan tego nie wie. I prawie wszyscy mówią że nie mają doświadczenia z terapii testosteronem. Jest parę miejsc w wawie które się w tym specjalizują ale mają kosmiczne ceny i dlatego pytam tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
korzystam z tych wyspecjalizowanych usług o ktòrych piszesz ale wizyta trzysta kosztuje nic taniej nie znalazłem


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-04-08 12:07:16
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl testosteron enan + meta

Następny temat

Brak apetytu długo po cyklu

WHEY premium