SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lekarstwo mnichow ciekawostka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1689
najpierw przepis ;]
KURACJA CZOSNKOWA
PRZEPIS:
Przygotować 350g oczyszczonego (bez łupinek) czosnku, poszatkować, rozetrzeć w porcelanowym naczyniu drewniana pałką. Do przecieru wlać 200 g spirytusu 96%, dobrze zamknąć i na 10 dni wstawić do lodówki. 11-tego dnia przecedzić i ponownie wstawić do lodówki. Używając, dodawać odpowiednią ilość kropli do 50 g mleka zawsze przed jedzeniem.

ILOSC KROPLI
KOLEJNY DZIEN ŚNIADANIE OBIAD KOLACJA
1 1 2 3
2 4 5 6
3 7 8 9
4 10 11 12
5 13 14 15
6 15 14 13
7 12 11 10
8 9 8 7
9 6 5 4
10 3 2 1
11 15 25 25

RESZTE PIJEMY PO 20 KROPLI 3 RAZY DZIENNIE AZ DO KONCA

mozna powtorzyc po 5 latach nie podawac dzieciom
pic zawsze przed jedzieniem dodajac odpowiednia ilosc kropli do
50 g mleka

POMAGA NA :
Działa oczyszczając organizm z nadmiaru tłuszczu. Radykalnie polepsza przemianę materii, w rezultacie czego wszystkie naczynia krwionośne stają się bardziej elastyczne. Ciężar ciała spada do normy, zapobiega i leczy większość chorób serca (zawały, choroby wieńcowe i inne), nadciśnienie, choroby migdałków, choroby płuc, bronchity, gruźlicę. Zupełnie likwiduje bóle głowy i szum w uszach. Likwiduje wszelkiego rodzaju opuchliny wewnętrznych i zewnętrznych narządów. Likwiduje nieżyty żołądka, owrzodzenia dwunastnicy i żołądka. Poprawia wzrok, oczyszcza organizm, oprawiając wszelkie funkcje narządów płciowych.


WRZUCAM JAKO CIEKAWOSTKE ALE MUSZE PRZYZNAC ZE JESTEM W TRAKCIE KURACJI ;];];] I CZUJE SIE WYRAZNIE LEPIEJ TAK OGOLNIE HEHE

...kiedy klecze nie klamie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12781
taa... panaceum, urwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 429 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3584
dobre mozesz podac link?
oczywiscie sog i zdawaj relacje z kuracji

Sogacz mile widziany :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1689
nie mowie ze na wszystko tak pisze w opisie i wszystko wiernie przepisalem
nawet jesli zawiera BIODAJZE siarke hehe to w 15 kroplach nie ma jej chyba kilka gram prawda heheh ???
ja czuje sie lepiej tak ogolnie jka juz pisalem lepiej mi sie spi jestm duzo wydolniejszy na treningu tzn nie lapie mnie zadyszka tak jak wczeniej mi sie zdarzalo to tyle zo do innych rzeczy to nie zauwazylem moze dlatego ze niemam z nimi problemow poza cisnieniem ktore mi czasami skacze narazie nie mialem tego problemu ale trzeba poczekac hehe

tak jak pisalem wczesniej wrzucilem w formie ciekawostki moze ktos juz probowal albo sprobuje ale jesliu pomoze na polowe tego co pisze to i tak jest za***is***

...kiedy klecze nie klamie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1689
sory za literowki i dzieki za soga;]
a linka nie dam bo mam to skserowane z ksiazki jakiejs mama dostala od lekarza kardiologa od cisnienia glownie ksiazka nazywa sie chyba tajemnice tybetu czy jakos tak

Zmieniony przez - staszek90 w dniu 2010-07-31 20:10:23

...kiedy klecze nie klamie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1592
Piszesz nie podawać dzieciom, więc od ilu lat można??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 367 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4674
a ***ie ci z japy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1689
kolezanka ma 19 i lekarz od ktorego to wyszlo powiedzial ze nie ma problemow kolezanka oczywiscie probuje zrzucic kilka kilo i ma to jej pomoc wydaje sie ze dzieci to chodzi do okolo 15 roku zycia na lekarstwach zawsze pisze ze do 12 a od 12 to juz dawki jak dla doroslych takze chyba tu bedzie podobnie ;]

...kiedy klecze nie klamie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1592
Jednak nie użyję, bo teraz doczytałem o spirytusie :P

Zmieniony przez - filip369 w dniu 2010-07-31 21:25:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1689
heheheh
no czuc czosnek i to ostro ale tylko na poczatku po jedzieniu juz nie po to jest mleko
inaczej nie da sie tego przyjac sterasznie ostre jest to heh

...kiedy klecze nie klamie...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zalety kurkumy-stawy,praca watraby etc.

Następny temat

Czy coś z tego bedzie?

WHEY premium