SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lecytyna zamiast esseliv ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
Witam.
Pytanko jak w temacie:można użyć lecytyny zamiast esseliv jako osłonke? Wydaje mi sie,że kiedyś ktoś coś o tym wspominał,ale pewien nie jestem wiec pytam,bo wyszło by jak sądze dużo taniej,a jesienna bomba tuż tuż.
Z góry dzięki,pozdro

xXx

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30378
na 100g produktu 95g to lecytyna sojowa i z tych 95g:
31.3g Phosphatidylcholine
15.9g Phosphatidylinositol
13.4g Phosphatidylethanolamine
0.38g Phosphatidylserine
0.76g coś-tam-jeszcze-phospo-blabla
(niemiecka etykieta dlatego tak dziwnie)

W składzie Esselivu podają że kaps. ma 300mg costam-choliny czyli tego pierwszego, wychodził by na to że 1kaps = 1g czystej lecytyny.

Ma ktoś essentiale żeby otworzyć i zobaczyć jak w środku proszek wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Ciekawe zjawisko siano na cykl będziesz miał ale na osłanianiu własnego zdrowia to już chcesz przyciąć.Jestem ciekaw z takim podejściem jak wyglądać będzie twoja dieta na cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
Jak moge wydać mniej za ten sam efekt to po co przepłacać? A o diete sie nie mart,będzie

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
jasne wydawajmy jak najwiecej. jak mozna cos zrobic mniejszym kosztem nie tracac efektywnosci, to jest blad wg ciebie?

bialko tez kupujesz w pol kilogramowych paczkach, zamiast w zbiorczych opakowaniach, zeby przypadkiem ktos nie pomyslal, ze "oszczedzasz na suplementach"?

litosci, korva...


takze jestem zainteresowany tematem, moze nawet nie tyle zastapienia, co skutecznosci lecytyny we wspomaganiu czynnosci watroby.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
lecytyna podobno pomaga w dawce ok 10g ed

zacznij lecytyne i cykl po kilku tyg idz na badania i zobaczysz jak mocno podniosly sie wskazniki.

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
Warto by zrobić badanie przed cyklem i kolejne po paru tygodniach. Nie chce głupot gadać,ale chyba Body coś pisał o tym.
Kazama trzeba by zapytać bo on to chodząca encyklopedia medyczna

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
lecytyna nie ma nic wspolnego ze znajdujaca sie sub. antywna w esseliv.
jako dodatek ok
jako jedna oslonka odpada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
Szkoda. Ale dzięki za info,sogacz leci

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
jestem innego zdania
zarowno esseliv jak i lecytyna pochodzi z tego samego zrodla
mozesz smialo stosowac zamiennie
tyle ze dawki wieksze 20g dziennie jest fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 583 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7105
musze zrobić chyba jak radził jordan,badania pokarzą dokładnie jak to z tym jest. Ale też śłyszałem właśnie taką teorie jak elite mówi

xXx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
ale co Ci da badanie,
wartosci beda podniesione, i to wszystko czego sie dowiesz,
nie bedziesz wiedzial jakie bylyby przy stosowaniu esselivu, albo bez zastosowania oslon, wiec daruj sobie badania na cyklu,
kilka tyg po cyklu mozna sprawdzic jak tam sie sprawy maja

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

E-Bol + T-Bol, dawkowanie razem jak? ochronki?

Następny temat

unichem/eurochem

WHEY premium