SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

laurynka/dziennik - Redukcja - motywacja+zdrowe nawyki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35659

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Właśnie ten brak pomysłów jest frustrujący bo trzeba się nauczyć inaczej gotować i na początku łatwiej gdzie niegdzie podpatrzeć. Laurcia mi jeszcze tak daleko do WAS ale może kiedyś spotkamy się na jakieś drodze Dobrej nocy, buźka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1082 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3172
laurcia ty spryciulo ty wiesz o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
hehehe laurynka mnie też dorwała- wiesz o co chodzi:D:D:D

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Laurcia witam Cię z rana dziś śnieżnie i mroźno Humorku, energii na full i smacznej kuchni, buźka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Heheheh bo ja detektyw jestem
Dziękuję Faluś U mnie dziś hmm stresowo ... zaczynają się powoli zaliczenia i egzaminy i męczę biostatystykę eh

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Znam te ból, czas odliczany od sesji do sesji ucz sie pilnie i będzie dobrze, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Dzisiejszy jadłospis (masakra, ale przyjmuję pełną odpowiedzialność za to... obiecałam sobie, ze zawsze będę ze sobą szczera. Trudno stało się)

I - mleko, makaron , herbata z cytryną
II - bułka, szynka, ogórek, papryka
III - to co wyżej
IV - schab, marchew, groszek, ryż brązowy
V - jogurt naturalny, borówki, migdały





Tak jak wyżej - nie ma co podziwiać, ale piszę go dlatego, że to moje postanowienie noworoczne , że będę wszystko co zjadłam szczerze i sumiennie wypisywać i muszę też obserwować mój organizm w związku z tą alergią. Ostatnio było mało węgli i ponieważ w lodówce pustki bo jutro dopiero zakupy, to rzuciłam się na to co było i oto skutek. Za karę wylądowałam w wc Ale to dobrze, że ruszyło

Jeśli chodzi o alergię: Dziś rano było źle, ale z czasem coraz lepiej i od rana się prawie nie drapałam
Zapomniałam jeszcze ostatnio napisać, że przyjmuję też w formie suplementu czosnek z żeń-szeniem.

Edit 08.01.10r.
Wlaśnie wróciłam z jogi i było bosko

Jadłospis:
I - 2 jaja, płatki owsiane, łyżka dżemu swojskiej roboty
II - ryż brązowy, pierś z kurczaka, warzywa: buraki, kalafior, marchew
III - 2 kromki chleba 3 ziarna, polędwica, ketchup, ogórek
IV - 2 kromki pumpernikiela, ser niskotłuszczowy, ogórki kiszone

Alergia - dziś obyło się bez drapania Pozostałości po plamach nadal są, ale nie pojawia się nic nowego.

Zmieniony przez - laurynka w dniu 2010-01-08 21:04:07

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
no to super, że bez drapanka:D

Yoga- pełen relaksik pewnie:):) jedzonko ładne- nie wyszło Ci mało kalorii? bo mi to tak na oko wygląda, że niewiele ich jest:)

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
To się dzisiaj ponapinałaś i porozciągałas fajnie Dzień bez drapania jak to nam się zmieniają sklale zadowolenia ja w sumie tez bez drapania Pozdrawiam i tradycyjne buziaczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 478 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4159
Elaine jutro podliczę tą kaloryczność, bo dziś już mi się nie chce Całkiem możliwe, że jest za mało.

Na Jodze był i relaks i ćwiczenia, także czuję, że zakwasy będą
Falusia

"Największym twoim wrogiem jesteś ty sam, na treningu walczysz z samym sobą
i jeżeli na każdym treningu dajesz z siebie 110% to wygrałeś"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening dla 15-latka Pół zaawansowany ;p

Następny temat

Ocena Splita. Co poprawić?

WHEY premium