SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

langrafio biegnij...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 87787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1046 Napisanych postów 1360 Wiek 52 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 27109
To może umówmy się na wspólny trening w mojej piwnicy, zapraszam. Sosnowiec. Ja niestety mało mobilny jestem, nie wiem, czy żona by ze mną podjechała do Katowic. Jakby ktoś jeszcze chciał uczestniczyć w treningowym spotkaniu to także zapraszam.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 195 Napisanych postów 1304 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 25897
olotraper
To może umówmy się na wspólny trening w mojej piwnicy, zapraszam. Sosnowiec. Ja niestety mało mobilny jestem, nie wiem, czy żona by ze mną podjechała do Katowic. Jakby ktoś jeszcze chciał uczestniczyć w treningowym spotkaniu to także zapraszam.

Olo, super. Byloby ekstra tylko ze z Katowic to nie wiem ile by mi zajal dojazd. A wiesz ze moj tesc z Klimontowa pochodzi? To teraz Sosnowiec tak?
1

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 195 Napisanych postów 1304 Wiek 54 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 25897
Dzisiaj "przysiady...ale od poczatku. Nowy plan.
Tu jest link I lifted 5092 kg on 9 gru 2019 with Strong.
https://strong.app.link/2XalWAQ4h2

Oj nie chcialo mi sie dzisiaj na,silke. Zebyscie wiedzieli jak mi sie nie chcialo.
Ale zrobilam bylo lekko, 15 min bieznia, spoko.
1

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3710 Napisanych postów 30223 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 644249
Często jest tak, że jak się maksymalnie nie chce - to jak już się pójdzie to wychodzi super trening. Warto być konsekwentnym i upartym.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1046 Napisanych postów 1360 Wiek 52 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 27109
langrafia
olotraper

Olo, super. Byloby ekstra tylko ze z Katowic to nie wiem ile by mi zajal dojazd. A wiesz ze moj tesc z Klimontowa pochodzi? To teraz Sosnowiec tak?

Tak dzielnica Sosnowca, taka niezbyt bezpieczna dzielnica cudów, ale ja mieszkam w nowej willowej części bliżej centrum Sosnowca. A będziesz przyjeżdżać autem do Katowic? Samochodem z centrum Katowic to 15-20 minut jazdy do mnie, ale komunikacją miejską to długo się jedzie i trzeba znać połączenia. Obcy błądzą, bo tak generalnie podziały na miasta w aglomeracji śląskiej są umowne i wszystkie miasta tworzą jedno największe miasto w Polsce. Ja ogólnie to Ślązak z Chorzowa jestem do trzeciego roku życia, który prawie całe życie w Katowicach mieszkał koło Spodka, a w Sosnowcu kupiłem dom 10 lat temu, bo w Katowicach nie było mnie stać.

Olek Walczy
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
olotraper
langrafia
olotraper

Tak dzielnica Sosnowca, taka niezbyt bezpieczna dzielnica cudów, ale ja mieszkam w nowej willowej części bliżej centrum Sosnowca. A będziesz przyjeżdżać autem do Katowic? Samochodem z centrum Katowic to 15-20 minut jazdy do mnie, ale komunikacją miejską to długo się jedzie i trzeba znać połączenia. Obcy błądzą, bo tak generalnie podziały na miasta w aglomeracji śląskiej są umowne i wszystkie miasta tworzą jedno największe miasto w Polsce. Ja ogólnie to Ślązak z Chorzowa jestem do trzeciego roku życia, który prawie całe życie w Katowicach mieszkał koło Spodka, a w Sosnowcu kupiłem dom 10 lat temu, bo w Katowicach nie było mnie stać.

Olo, a moze bys wpadl na moja konferencje? 11 stycznia w Marriott w Katowicach? Zobaczysz cos ciekawego. Moze na priv przejdzmy
1

お元気で

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Ja mało mobilny jestem niestety, to mój największy problem. Są też inne ograniczenia związane z moją niepełnosprawnością, dlatego przy wyjściu z domu trudno z takim wyprzedzeniem planować i potrzebuję osoby towarzyszącej - kierowcy i asystenta w jednym (zwykle to moja żona) przy dłuższym pobycie poza domem. Nie takie to proste. Brak mi samodzielności. Dziękuję za zaproszenie.

Olek Walczy
przekaż 1% podatku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z udami

Następny temat

ProbleM z MASĄ

Fruzelina