SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

lampka czolowa

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 56
Siemanko

biegam od jakiegoś już czasu :) obecnie na bieżni elektrycznej ale z okazji iż mamy piękną wiosnę tej zimy myślę o wyjściu w teren :D niestety jak wiadomo po 17 jest ciemno a mieszkam na przedmieściach więc o oświetleniu nie ma co marzyć :) zastanawiam się nad zakupem lampki czolowej i tu pojawia się pytanie czym prócz malej masy się sugerować??

wiem że ważne są lumeny ale nie wiem ile ich starcza, pozatym są różne źródla światla i podobno każde daje inną ilość lumenów i nie da się ich porównać :( może jacyś doświadczeni nocni eksploratorzy ścieżek by mi pomogli z wyborem??

liczę na was :D

PS: myślalem nad tą

http://outdoorpro.pl/produkty/latarki_czolowe/77/mactronic_hlsk2r_o_mocy_az_165_lumenow_dioda_luxeon_rebel/1263.html

z góry dzięki za pomoc :)

Zmieniony przez - Limol w dniu 2013-01-06 21:53:05
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12080
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1017
Po co Ci lampka ? I tak nic ją nie oświetlisz... Musiałbyś mieć ich ze 3 na głowie. Wiem co mówię czasami działamy w nocy i nawet lampka na hełmie warta ponad 100zł mało oświetla. Jeśli chcesz być widoczny, polecam Ci kamizelkę odblaskową (zwykłą, samochodową) plus odblaski na nogi/ręce w formie opasek samozaciskowych. Ew możesz sobie kupić http://allegro.pl/oswietlenie-lampka-rowerowa-led-silikonowe-wentyl-i2905729962.html i przyczepić do pleców czy do piersi żeby Ci coś mrugało w nocy jeśli dbać mamy o bezpieczeństwo. Jak biegniesz, głowa trochę lata, a taka latarka na paskach będzie spadać co chwilę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Staw skokowy.

Następny temat

łucznictwo w Łodzi

nutlove nowy