SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kyokushin-czarny pas

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
soukup trenuje duzo dluzej niz 6 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1918
Zgodzę się z wypowiedzią jednego kolegi ''Kyokushin to filozofia życia''.

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5581 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23151
ty jeszcze nie wiesz co to jest kyokushin wiec prosze sie nie wymadrzac

Nie mogę ci pomóc,jestem koniem.
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Mamy 05.10.08 a ty w profilu masz napisane ze kykokushin cwiczysz od 08.08 czyli cwiczysz od miesiaca a mowisz o filozofii w kykokushin

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 345 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1918
To nie tak jak myślisz, nie jestem do końca pusty. Fakt jestem słaby pod względem treningu i ćwiczeń bo zacząłem niedawno, ale interesuję się Karate, czytam książki o Karate, różnego rodzaju artykuły, wnikam w to po prostu, teraz np. zamówiłem sobie książkę B. Jeremicza - Karate Kyokushin-kan. Tak, jeszcze nie wiem co to jest karate, ale niedawno zacząłem...Nie wystarczy Karate trenować na samej sekcji, to za mało, trzeba samemu dopracowywać uderzenia, kopnięcia, siłę...To tak samo jak ze szkołą, trzeba też w domu powtórzyć lekcję, pouczyć się, odrobić zad. domowe.

"Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiągnie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
Dla mnie Kyokushin to sztuka przezwyciężania siebie.
Ale świadom jestem tego, że dla każdej osoby ten styl będzie czym innym

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
guns9:
nie dowiesz sie co to znaczy kyokushin z książek
tutaj liczy sie praktyka-przezwyciezasz siebie na treningu kiedy juz Ci sie nie chce, kiedy ten trening przestaje byc dla Ciebie przyjemny, kiedy przegrywasz a potem wyciagasz wnioski z porażki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
Ja dzięki KK nawet w sytuacjach codziennych daje z siebie wszystko i jeszcze trochę.... Bo właśnie o to w tym chodzi, by nie tylko na treningu czy macie ale i w życiu dawać z siebie 101%

A jeśli chodzi o KK i jego filozofię to moim zdaniem niepotrzebnie naskakujecie na Guna bo ma on sporo racji w tym co mówi.
Mianowicie są rzeczy których o filozofii KK się nie dowiecie jeśli nie przeczytacie historii powstania tej sztuki walki i jej Twórcy

To wszystko musi iść w parze. Dopiero wtedy można tak dokładnie poznać czym jest wg mnie najpiękniejszy ze wszystkich styli karate a mianowicie Kyokushin



Zmieniony przez - Spartan13 w dniu 2008-10-06 00:15:17

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 732 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8051
Spartan:
to tak samo z Tsunami-nie dowiesz sie za wiele o tym stylu dopuki nie przeczytasz historii założyciela

może Wam jest potrzebne czytanie książek o sosai Oyamie żeby zrozumieć że na treningach trzeba z siebei dawać sto procent ale nie każdemu jest to potrzebne, troche macie fanatyczne podejście bo na innych stylach walki a nawet w innych dyscyplinach sportu nie czytają książek o Oyamie a jakoś też dają z siebie wszystko na treningach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
No bo jedni trenują dla sportu a dla innych dana sztuka walki jest całym sposobem na życie. Dla mnie to jest właśnie to drugie.

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

polscy chwytacze w Pekinie

Następny temat

jakie dyscypliny chwytane i dlaczego winny byc na olimpiadzie

WHEY premium