SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kurczak z rożna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
Witajcie! ;)

Pytanie : Czy kurczaka z rożna można traktować jako źródło białka?? I czy jest to odpowiednie/zdrowe?:)


dzieki za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 121 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 78
Kurczak jako produkt z grupy mięs słynie z dużej zawartości białka - makroskładnika, który chroni organizm przed utratą masy mięśniowej podczas odchudzania i wspomaga jej odbudowę po ciężkim treningu. Poza tym jest jest bardzo sycącym składnikiem żywieniowym, który hamuje apetyt na długo. wspomniany produkt ma niską zawartość tłuszczy nasyconych, dlatego jest świetnym wysokobiałkowym dodatkiem do obiadu.

Sam kurczak z rożna nie różni się niczym od zwykłego pieczone kurczaka, jest tak samo pieczony w skórze, lecz posiada mniej tłuszczu, gdyż tłuszcz na rożnie się wypala i spływa z kurczaka, a kurczak z piekarnika jest osadzony w tłuszczu przez całe pieczenie.

Cena kurczaka z rożna nie należy do tanich, ale też nie ma wariacji. Około 1,5kg kurczaka z rożna kosztuje do 20zł. A kurczak który kupisz w sklepie i upieczesz sam 10 zł, czasem w promocji 5-7 zł.

Mniej więcej wyliczone makro dla kurczaka z rożna w 100g:
Kalorie 260 kcal / 100 g
Węglowodany 0 g
Tłuszcze 19 g
Białka 23 g

Oczywiście, kurczaka z rożna możesz wdrożyć do swojej diety, lecz lepiej go jeść bez skóry, zmniejszysz wtedy ilość tłuszczu, którego w skórze jest najwięcej.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
oczywiście tylko nie jedz skóry
na dłuższą metę będzie słabo wychodził ekonomicznie ale jak masz kasę jedz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
tak to bardzo dobre źródło białka :D ale caly czas nie mozna tez sie tym objadać xD
3

nigdy nie rezygnuj ze swych marzeń !!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
umiar to podstawa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
Mam zamiar dostarczać w ciągu dnia białko serkiem wiejskim, jajkami, twarogiem ,bo to dosc tanie . Czy tymi produktami moge dostarczać białko czy konieczne jest jedzenie tunczyka,piersi kurczaka??:)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
Mam zamiar dostarczać w ciągu dnia białko serkiem wiejskim, jajkami, twarogiem ,bo to dosc tanie . Czy tymi produktami moge dostarczać białko czy konieczne jest jedzenie tunczyka,piersi kurczaka??:)

PS: WW jeść tylko przed i po treningu a białko w kazdym posiłku??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
to wiadome że jak bedziesz jadł tuńczyka czy pierś kurczaka zamiast tamtych rzeczy to dostarczysz więcej białka ponieważ tuńczyk ma ich więcej niz na przykład serek :D wiadome też ze tunczyk i piers nie są najtansze ale jak cie stać to bardzo prosze :D

ad PS: wydaje mi się że to nie ma tak wielkiego znaczenia ważne zebys te składniki dostarczał w dziennej diecie i tyle :D

nigdy nie rezygnuj ze swych marzeń !!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
No własnie problem w tym,że mnie (podobnie jak przeciętnego nastolatka) nie stać na tunczyka,kuraka... Ale nie ucierpi na tym moja masa jesli bilako bedzie z tych produktów?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
no to właśnie możesz spożywać takie produkty mleczne jak cie nie stać na tuńczyka :D ale tak pocieszając cie tuńczyka mozesz kupic w biedronce w puszcze nie całe 3 złote chyba ale nie wiem ile tam jest ml (niedługo bedziesz zarabiał sam to bedziesz miał kase na super diete to wtedy pomyślisz a teraz jedz to na co cie stac ) xD wiem jedno ze lepiej wydac pieniądze na jakies potrawy białkowe niż na przykład na kreatyne itp :D

nigdy nie rezygnuj ze swych marzeń !!!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 360 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5241
s.m.p.a. - widziałem Twój artykuł na temat jedzenie w szkole i musze powiedzieć,że bdb!
Myślałeś,zeby zrobić coś podobnego o nastoletnich kulturystach i rozwiązać ich problem z dietą?:) Produkty , potrawy,które dostrczają wszystkiego pod dostatkiem,ale są na portfel każdego? myśle,że temt byłby dobry i pomocny...;)

A co do kreatyny to myslałem,zeby kupić białko serwatkowe , bedzie db ??;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 91
białko serwatkowe może być :D ale kreatyna to nie białko więc wiesz :D

nigdy nie rezygnuj ze swych marzeń !!!!!!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak podrosnać ?

Następny temat

SILOWNIA - CODZIENNIE ?!

WHEY premium