SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kupilbyscie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
witam. jest to najwieksze forum sportowe jakie znam, dlatego tez tutaj pisze. interesuje sie koszykowka juz jakis czas, trenuje w klubie. chcialbym zarobic troche kasy i wpadlem na pewien pomysl. chcialbym stworzyc "abc koszykarza", i sprzedac to na allegro. byly by tam najprostrze zagrania, podstawy, czyli np. krok odstawno-dostawny, zbiorka/zastawienie, itd. itp. a takze podstawowe zasady, i wymiary boiska. dolaczylbym jeszcze do tego filmik, np. pivot, i filmik do niego jak to wyglada, kiedy sa kroki a kiedy nie. proponowana przeze mnie cena to byloby 10 zl. co wy na to? dobry pomysl? z gory dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Jeżeli znasz się bardzo dobrze na tym sporcie to czemu nie

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Na pewno znam sie na tyle dobrze, by wytlumaczyc podstawy. Nie napisalbym czegos, czego nie wiem. nie wymyslalbym wlasnych cwiczen. teraz chodzi mi o cene. czy np. ty bylbys w stanie tyle zaplacic. bo jednak troche z tym trudu by bylo, szczegolnie filmiki (sale wynajac, i nakrecic). pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
za 5.99zł i jeszcze jakies gratisy i moze by kupił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Nie zapłaciłbym za to ani 1zł ale to dlatego że mam jako takie pojęcie o koszykówce
Ale może niektóre osoby by skorzystały z zakupu

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 511 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7950
[/me podnosi się z ziemi]
A długo grasz w tą koszykówkę?




**** SFD Fight Club ****
Wielkie ambicje rodzą wielkie sukcesy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
hmmm...trenuje juz iles lat w kosza,ale nawet nie myslalem o takim czyms


jak kumasz duzo rzeczy to pisz,ale pamietaj zeby bylo zrozumiale...duzo dzieci zaczyna tera nawet w podstawowce,i jak bys pisal"trudniejszymi zdaniami,lub wyrazami"to nie rozumieli o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
z allegro nic bym nie kupil a szczegolnie abc jakiegos gowna albo "10 kg suchej masy w miesiac"



idz pan w****.. lepiej wydac na dobra dziwke niz na walek na allegro.. z d***** cos chocaiz bedziesz mial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
paoleq miales doradzic mi z tymi kodekami..jak cos to pisz na gg jestem tera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to szczerze mówiąc zawsze jakiś jeleń by sie znalazł. ale normalni ludzie znaleźli by to sobie w necie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tokarz z Katowic

Następny temat

co dokupić-pseudosiłownia

WHEY premium