SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktore hormony tarczycy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
panowie jutro ide na badania ogolne ktore robie w celach badawczych po daa i przy okazji chce zrobic sobie hormony tarczycy i tu pytanie czy wystarczy samo tsh czy robic tez T3 i T4 bo w sumie samo tsh na moje oko wystarczy ,zeby ewentualnie stwierdzic pewne powiklania , bo jesli wyjdzie w normie to zostawie w spokoju jesli natomiast wysokie lub za niskie to zrobie dodatkowo t3 i t4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
niewiem jak t3 ale ja już chyba podziękuję ..może kiedyś jak będe miał więksża wiezde o tarczy i jej autoregulacji bo niby to prohormon ale jak juz sie rozkręci nadzcynność polekowa to tym t4 można ostro sobie doyebać tak jak t3 .

niewiem miałem bloka i słabo się czułęm myślałem żę tarcza niechula wziołem 1/5 200 czyli 50 mcg i poszarpało mnie jak cała 200 i tragicznie się czułęm

raz o 5 rano wstałem zasapany jak kon po wielkiej partubickiej pikwa na******la mi sie słabo mdłorobi i przestaje nagle bić siada krążenie a wszystkie żyłki robią si ejak igiełki cieńkie..juz miałem po pogotowie dzwonic ale nitro gliceryna pomogła

****a nigdy więcej

=on - off=
=off - on=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
na początku wystarczy samo tsh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21771 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Panel tarczycowy.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
T3, T4, TSH - lepiej te trzy od razu, bo później będziesz się jedynie domyślał co z resztą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
jak nie ma żadnych podejrzeń( objawów wskazujących na problemy z tarczycą) to ja bym nie wydawał niepotrzebnie kasy
no chyba że się przelewa to ok

Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2011-04-03 22:03:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
no nie przelewa się :P ani troche ale dawno nie robilem i dlatego pasuje , a na zdrowiu przekonalem sie ,ze nie ma co oszczędzać a bede spokojniejszy przed kolejna bombka :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
brales t3 ze sie niepokoisz ? sam zastanawiam sie nad t3 teraz na redukcji , luzne opinnie slyszalem , czytalem w MD ze w odpowiednim cyklu (piramida) t3 jest bezpieczne i w poloczeniu daje niezastapione efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 343
zrób cały panel ,,w razie "W" jak cos nie pójdzie to jest to przydatna wiadomość dla endo
pozatym jak przesadzisz to albo niedocznność albo nadczynność ..mi np wybauszyło oczy i siadł wzrok trochę ,,jak przydeptana żaba teraz wyglądam ale faktycznie prasuje to tak smalec że ja cię krence..

=on - off=
=off - on=

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
te wszystkie opowiastki z kolorowych pism to bajka z dawnych lat ludzie walą t3 odrazu od sporych dawek dochodzą do takich o których tu sie nie pisze i schodza bez piramidek po czym robią badania które po 2 tygodniach pokazują że wszystko jest ok sam na t3 tak robie zawsze zadowolony i nigdy mi złe wyniki nie wychodziły
3

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
darmozjad2 po t3 miales ten wytrzeszcz i pogorszenie wzroku?w jakich dawkach leciałeś?
Ernest_18 za ten podpis w profilu łapiesz soga:)

Zmieniony przez - perla87 w dniu 2011-04-04 18:58:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
o ****a wytrzeszcz ? z jakiej racji ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RELACJA Z CYKLU EPI SOLO

Następny temat

tesc Enan Iran czy galenika ?

WHEY premium