SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktore biłako wybrac

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 219
witam mam 70zl zeby przeznaczyc je na bialko jakie wybrac zastanawiam sie nad WPC ŁOWICKIE,WPC OSTROWIA I UNS 80/100 CFM PROTEIN ktore z nich wybrac i jak mozecie to piszcie odrazu jaki smak ;) moim celem jest masa mam diete i trening po to ;0
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1147 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13782
Vitafil jest eleganckim białkiem, ostrowia nie dorownuje mu w niczym

"Upór i Systematyczność, Efekty Przyjdą Same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
Również polecam białko z vitafit pierwsza klasa towar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
potwierdzam, sam używam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Panowie ktore smaki mozecie polecic ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 314 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13293
ja wole truskawke, ale czasem dla odmiany biore tez wanilie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
A ja dodam, że Vitafit to Ostrowia polepszona o smak i rozpuszczalność. Jakość białka ta sama.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Skoro ma lepszy smak i rozpuszczalnosc to juz nie ta sama jakosc. Ogolnie oba to WPC ale VitaFit smakuje lepiej niz niektore drogie bialka, a nawet gainery.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
czytaj uważnie. Jakość białka taka sama, jakość produktu (smak, rozpuszczalność) lepsza na korzyść Vitafit.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Raczej pisz dokladnie bialko to i makroskladnik i nazwa odzywki.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 374 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4948
vitafit lepszy w smaku i sie nie pieni
ostrowia tansza i jest jej troche wiecej
sklad bardzo podobny


pzdr

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Elite Whey Protein 4580g - pakowanie

Następny temat

OPTIMUM NUTRITION NITRO CORE 24 PROTEIN, 6 LB

WHEY premium