SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktora sztuka walki najlepsza na ulicy ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
mam jeszcze pytanie kto to jest Laik??

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmmm Widze ze juz jest nas 3 :( Nie bardzo mi sie to podoba..... Ale tak nawiazująć do nieprzydatności Judo to nie wiem skąd wy sie wzieliście. Co wy myślicie ze jak ćwiczycie bógwie co to jestescie kozakami i odrazu judoke kładziecie na ziemie paroma strzałami..... Rany ludzie co was dopadło zeby krytykować sie nawzajem. Jezeli ćwiczyś JAKĄ KOLWIEK SW to i tak bedziesz miał z niej efekty jeśli tylko sie jej poświęcisz. A to juz nie ma znaczenia co to bedzie. Wszyscy tak tutaj wychwalają BJJ, a powiem wam ze coś sie wam pomieszało. To wszystko zalezy od nas samych naszego podejscia do sprawy a nie od dobrego stylu czy trenera który krzyczy na wszystkich i kaze pompować. EEEE nie bardzo. Mozesz nawet i 5 lat trenować BJJ a jezeli nie traktujesz tego powaznie i nie masz po części talentu to nawet zasrany laik ci na***ie..... Liczy sie stosunek do sprawy!! A wracając do judo to faktycznie taki sposób walki jakim jest judo nie jest przystosowany do walki dystansowej, judoka musi wejśc w kontakt z przeciwnikiem łapiąc go za ubranie. I w takiej sytuacji fala zwycięstwa przenosi sie na jego stronę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
Kto to jest laik To ktos taki, co sie nie orientuje w temacie dowolnym.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
Judo na ulicy moze sie przydac mam tu swietny z zycia wziety przyklad. Zna ktos moze mistrza Zieniawe dzieki ktoremu Polska zdobyla okolo 32 medale na Igrzyskach Olimpijskich?? Jezeli tak to swietnie. Pewnego wieczoru gdy Pan Zieniawa mial jechac do Warszawy dwoch gosci kolo lat dwudziestu pare chcialo go okrasc z komorki oczywiscie Mistrz Zieniawa sie nie dal i jeden gosc wyszedl z tego z polamana reka a drugi z polamanym kinolem. Musze tutaj dodac ze Judoka ten mial wtedy okolo siedemdziesiat lat i komorke w kieszeni(jezeli wogole ja mial).

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
Samuraj napisałeś- "..a czy ktos wogole wie ze ten sport wywodzi sie z japonii i jest mieszanka karate Jiu-Jitsu i czegos jeszcze?? ..."
Czyżbyś mówił o judo? Mieszanka karate, jiu-jitsu i czegoś tam jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
tak :)

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Generalnie to wszystkie japońskie sztuki walki wywodzą sie z ju-jitsu. Jako sztuka wojenna, była podstawą do wzorowania sie innych odmian SW, takich jak np. jest judo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
to to ja wiem, ale w judo nie ma elementów karate
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
sa elementy karate'jak robisz rzuty obrotowe tonajpierw ida rece glowa i tlow to jest z karate

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
co ty gadasz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HOENKAI

Następny temat

Podwazyc Teakwondo

WHEY premium