SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktora sztuka walki najlepsza na ulicy ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34235

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5057
Hehehe przecież to kompletna bzdura. Postaw sie na miejscu oprawcy.Przecież gdyby on zobaczył że jego przyszła ofiara robi jakieś salta to by sie tylko bardziej zdenerwował że muu tak kozaczy. Salta to żadna nowość. Szczególnie w klasach sportowych znajdzie się przynajmniej dwóch czy trzech co to potrafiąNapewno nikt sie nie przestraszy kolesia robiącego akrobacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 700
"wyskakuje trzech kolesi a ty wysadzasz 3 salta do tylu, ustawiasz sie w pozycji bojowej i obserwujesz jak tamci uciekaja z przerazenia)" sorry ale ty tak to wlasnie opisales!! jedyna sytuacja kiedy sobie to wyobrazam to tylko wtedy gdy mam do czynienia z KOMPLETNYMI LESZCZAMI (ok. 12 lat) ale na takich nie trzeba salta-wystarczy klaps w pupe!! wiec dalej nie rozumie po co te salta i inne bajery! uwazam ze jest to bzdura a jak chcesz wyjsc calo z bojki(nie z leszczem tylko powiedzmy z rownym sobie) to musisz po prostu byc dobry i sie na tym znac-i moim zdaniem jak i zdaniem wielu ludzi na forum VT ,BJJ, sa do tego najlepsze dlatego polecamy to gdy ktos sie pyta o cos skutecznego a nie (z calym szacunkiem dla tych SW) -AIKIDO itp! ale nie odbieram ci prawa do swojego zdania to wolne forum gdzie ludzie wypowiadaja swoje opinie! to twoja sprawa co zrobisz jak cie napadna i sprawa tych ktorzy zaufaja twojej metodzie i gdy ktos bedzie chcial obic im ryje zrobia salta i fikolki! ja jednak im tego nie polecam! TYLE ;) POZDROxxx mr T.

T.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1)przeczytaj dokladnie mojego posta - napisalem, ze jak ktos chce styl ktory przyniesie szybkie wyniki to bjj + muay thai, ale czas na aikido spedzony nie pojdzie na marne - nie zaprzeczam ze tamte SW sa najskuteczniejsze, ale nie odrzucalbym od tak aikido z gory... a moze jestem przewrazliwiony ???
2)jesli chodzi o te nieszczesne salta... nie napisalbym tego, gdybym niewiedzial co pisze - do qmpla jak wyszedl z autobusu na przystanek (godz okolo 22) podeszlo za chwile 3 kolesi i zaczeli sie czepiac, jeden z nich wyprowadzil cios a wtedy qmpel zrobil unik i SALTO DO TYLU (tanczy breka) i tamci poprostu sie odwrocili i odeszli !!!! nie naklaniam nikogo do robienia tego co napisalem, bo to nie byla zadna metoda, poprostu napisalem to bo cos takiego sie zdarzylo i wtedy taki trik wystarczyl... jak slusznie zauwazyles forum jest po to by kazdy mogl wyrazic i miec wlasne zdanie... wiec proponuje zakonczyc ta bezsensowna dyskusje (wkoncu nie to jest tematem posta)
peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Do autora postu - Vale Tudo bez dwóch zdań + tricki COmbatowe - czego więcej szukać

Zmieniony przez - Uriel w dniu 2004-07-28 17:05:47

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
ja trenuje JUDO i jestem niesamowicie zadowolony z tego sportu kilka razy przydalo sie, w pierwszej chwili walki rzucam goscia na glebe i jest git a poza tym to Judo wygralo konfontacje sztuk walki w tym roku (2004)

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
To, że Antek Chmielewski reprezentował JUDO to o niczym nie świadczy. Wszyscy na ringu prezentowali przekrojowe style - czyt. MMA. Nikt o zdrowych zmysłach nie wychodzi na ring bez znajomości parteru.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
Judo jest bardzo przydatne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
Judocy zazwyczaj gdy walcza na ulicy np.: w pojedynke bez broni wygrywaja, bo sa silni tez potrafia uderzyc, potrafia hardkorowo sprowadzic do parteru, i w parterze sie z gosciem rozprawic np.: przez trzymanie,dzwignie lub duszenie. Czesto gdy Judoka sprowadzi kogos do parteru na ulicy (na asfalt) chociazby przez Harai goshi, koles rzucany lezy i kwiczy z bolu albo daje dzide ale oczywiscie tez sa kozaki ktore dalej chca sie bic.
Ale wiadomo ze inne sztuki walki przydadza sie w samoobronie. Gdy sie jakis sport trenuje to trzeba go porzadnie trenowac i jak juz mowilem kazdy sztuka walki dla kazdego jest najlepsza.
pozdro


Samuraj 3

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 370 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4069
Co do przydatnosci Judo to nie mozna oceniac tego na podstawie jednego czlowieka, koles 18 letni Judoka(juz emerytowany,cwiczyl ok roku,dwoch)chcial mnie perfidnie zlac na ulicy i w zwarciu nie byl sobie w stanie ze mna poradzic mimo tego ze nie trenuje zadnego stylu chwytanego-ja dostalem z banki(pochylilem sie,zero krwi) ,on dostal dwa proste i pare kolanek i zrobilem cos najglupszego co moglem otoz wszedlem do zwarcia ,gdyby jakis parterowiec byl na jego miejscu to bym lezal rozsmarowany na betonie ale ...dlatego nie mam zdania na temat przydatnosci Judo,wg mnie treningi Judo nie wyrabiaja agresywnosci ktora jest potrzebna czy to na ulicy czy to na ringu.Jestem laikiem ,bardzo mozliwe ze sie myle i jestem pewien ze pominalem wiele ciekawych aspektow
pozdrawiam

Kiedy zaczynasz walke to niezaleznie od wyniku ,jestes przegrany...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 394
dwa lata trenowania jakiegokolwiek sportu to prawie nic to jest zapoznanie ze sportem no i jakies podstawy.Judo uczy agresji ale nie takiej zeby zabic tylko agresji sportowej czyli inaczej checi wygrania a takze porzadnej rywalizacji z taktycznym rozegraniem walki.W Judo uczysz sie nie tylko w stojce ale takze w parterze. a czy ktos wogole wie ze ten sport wywodzi sie z japonii i jest mieszanka karate Jiu-Jitsu i czegos jeszcze?? niepamietam dokladnie.Ten kto cwiczy pozadnie ten sporcik jest samurajem czyli twardzielem pozdro Samuraj 3

"tak jak trenujesz tak będziesz walczyć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HOENKAI

Następny temat

Podwazyc Teakwondo

WHEY premium