SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktora pora lepsza na trening...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
Witam
nie wiem czy dobrze trafilem z wyborem dzialu ale pytam
ktora pora jest najbardziej optymalna na trening w moim przypadku.Po zmianie pracy praktycznuie caly dzien mam zajety pracuje 10 godzin od 10 do 20.cwicze 4 razy w tygodniu i teraz lepiej zebym cwiczy rano od 8 czy zebym zaczyna trening od 21.Ze wzgledu na prace moja diete tez nie wyglada fantastycznie ale mam juz kilka supli zeby to nadrobic mianowicie:wpc 80 ,mas xxl ,nitrobolon i storm

Aby być wielkim trzeba być kiedyś małym :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
lepiej trening z rana imo

ale jak wolisz mozesz rano mozesz wieczorem byle ci pasowalo z regeneracja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
zrob raz trening o 8

i raz o 21

zobaczysz o ktorej bedziesz sie lepiej czul trenujac

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2007 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16340
dokładnie jak mówi Siodema jeden woli z rana drugi zaś wieczorem :)
Wybór należy do Ciebie jest to czysto indywidualna sprawa .
Nie ma optymalnej godziny na trening duzo osób wybiera koło 16-17 lecz w twoim przypadku to nie mozliwe :) bo pracujesz do 20

Zapraszam serdecznie https://gymi.pl/ - kulturystyka, siłownia i fitness

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
ostatni tydzien cwiczylem wieczorem ale nie mialem supli teraz dokupuje nitrobolon lub no xplod i nie wiem czy bede mogl zasnac w nocy

Aby być wielkim trzeba być kiedyś małym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
no ale dzieki za pomoc sprawdze jak bd sie czul rano i jak wieczorem i wtedy ustale.pozdro

Aby być wielkim trzeba być kiedyś małym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
ja w sezonie letnim robie treningi o 11
a w sezonie szkolnym 19

i powiem szczerze jeden ****

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5761
zrób fbw podzielone na 2 części z rana ze zwiększona ilością powtórzeń a wieczorem ze zmniejszona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
a ja robie w wakacje nawet i o 21-22

walilem przed treningiem nitro energizer i o 2-3 moglem normalnie isc spac

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
i po tygodniu nie bd mial sily chodzic

Aby być wielkim trzeba być kiedyś małym :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 633
a dobre te nitro? bo sie nad tym zastanawiam lub no xplod

Aby być wielkim trzeba być kiedyś małym :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CM3 + mono - jak brać? // sogi

Następny temat

nowy cykl

WHEY premium