SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ktora meta najlepsza?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
Witam. Niedługo planuję skumplować się między innymi z kolegą Mieczysławem a raczej odnowić owocną znajomość jak wiadomo dobry kumpel powinien być przede wszystkim godny zaufania. I tu pytanie do tych co się ostatnio kumplowali z Mieciusiem - na ten moment, który z niżej wymienionych dźentelmenów będzie niezawodnym kumplem, do którego zagadać :
1. Mieczysław Axio
2. Mieczysław Razak
3. Mieczysław Scantel
4. Mieczysław Geneza
5. Mieczysław APX-labs
6. Mieczysław EAP
Pozdro

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
jak nie Jelfa to Axio Miecio Razak ostatnio tylko udaje dobrego kumpla, co niektórzy naiwni mu wierzą bo jakiś czas temu zaczął się inaczej ubierać, ale tylko ścieme zapodaje... a na początku spoko koleś był...

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
1. Mieczysław Axio
2. Mieczysław Razak
lubią sie kumplować
nie wiem jak reszta

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
Ja ostatnio kumplowalem sie z kolezka Razakiem i takich przyjaciol to ze swieca szukac. Jest lux i godny polecenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Scantel,
Axio,

reszty nie znam, choć apx i geneza mogą być alternatywą bo nowe firmy, ale nie wiem jak to wygląda w praktyce,

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 117 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22239
oki, dzięki za szybkie i konkretne odpowiedzi, to już wiem w które progi uderzyć , bo odkąd ktoś kropnął Mieczysława z polskim paszportem, dwa razy już zostałem wykolegowany

dobrze, że nie jestem kobietą, bo sam bym siebie nie rozumiał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1489 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30384
kumpel ostatnio mowil ze meta scantela daje ostrego kopa =]

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
axio razak

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 149 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7628
Jak pomoglem to daj sogacza z łaski swojej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 919 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12285
Te moge polecic
1. Mieczysław Axio
2. Mieczysław Razak
3. Mieczysław Scantel
6. Mieczysław EAP

Tych nie znam
4. Mieczysław Geneza
5. Mieczysław APX-labs


Zmieniony przez - LepszyBrat w dniu 2009-02-18 12:58:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
razak, nie będziesz zawiedziony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7032
Razak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop npp meta

Następny temat

3 cykl

WHEY premium