SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kto doradzi w sprawach posilku i kcal?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1035
Witam odrazu mowie ze czytalem podwieszone tematy i przerozne artykuly ... na ulooenie diety nie za bardzo mnie stac dlatego jem tylko wartosciowe rzeczy jezli tylko pojawiaja sie w mej lodowce ... jem duzo chleba takie zwyklego chyba przenicznego ? to chyba blad ? czym go zastapic duzo uzywam cukru, pije strasznie duzo ,moocnej herbaty to tez chyba blad zastapic woda mineralna? mam strasznie wysoka przemiane materii raz nawet w dziecinstwie z racji mojego wychudzenia wyladowalem w szpiatalu na specjalistycznych badaniach szukali mi przyzczyn tego ... takze caly czas musze cos przegryzac bo inaczej bym zwariowal , zwykle sa to kanapki ? blad co bym mogl przegryzac na mysl mi tytlko orzechy przychodza ? czy moga byc takie prazone i solone
aha kiedys obliczylem sobie zapotrzebowanie kaloryczne ale widze ze juz nie ma w podwieszonym temacie tego sposobu
waze 70kg wzrost 175 ektomorfik ... obliczy mi ktos albo poda wzor bo ten obecny co tam wyzej jest jest skomplikowany z deka ...

dzieki za wszelkie sugestie...

Zmieniony przez - gawel7 w dniu 2007-12-13 14:39:20
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1035
prosze o jakis wzor na obliczanie kalorii plis !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Jedz co 2- 3h. Jeśli chodzi o przekąski orzechy są dobrym rozwiązaniem. Możesz też wypic troche maślanki.

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
Poczytaj to

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1035
dzieki ciezki wzor ale jakos wyloczylem wyszlo mi 3402 kcal dosc sporo no ale u mnie to nic dziwnego ... oj sporo sporo bedzie trzeba jesc ;) co z cukrem ???? czyli sacharoza powinno sie go spozywac? no i co z batonami , czekoladami czyli typowymi lakociami ???

Zmieniony przez - gawel7 w dniu 2007-12-13 16:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Postaram się coś odpowiedzieć... więc - cukier - nie polecam, to jest wróg zdrowego odżywiania, zło. Co do batonów to też nie polecam ich jako przekąski, bo to puste kalorie, multum cukru - mało odżywcze. Lepiej czasem zjeść trochę czekolady, ale tej gorzkiej, która zawiera magnez i dobrze wpływa na samopoczucie
W twoim wypadku najlepszymi przekąskami będą np. morele suszone, orzeszki (te nie prażone i nie solone) oraz różne pestki, np dyni, itp. Pozdro

Zmieniony przez - studensky w dniu 2007-12-13 20:15:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na redukcje

Następny temat

CZEGO NIE JEŚĆ

WHEY premium