SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

który trening pierwsze

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1961
Witam, chchaiłbym sie poradzic Was co zrobić wcześniej, trening na redukcję czy cykl kreatynowy, prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
a ja mam pytanie czy najpierw zamontować opony zimowe czy spojler na bagażniku? hehe bez sensu...
Proszę o jakieś konkretniejsze informacje co zamierzasz zrobić to może pomogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1961
Moje dane w profilu sa aktualne, ćwiczę 6 miesięcy i zamierzam wesprzeć sie kreatyna cykl ok. 5 tygodni no ale wiadomo chciałbym mieć bardziej estetyczna sylwetke na wakacje i zalezy mi na ok. 4 tygodniowej redukcji no i pojawia sie pyt co pierwsze skłaniam się aby pierwsze jednak zrobic cykl kreatynowy a potem tą redukcję co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 215
myślę że jak walniesz kreatynke to później cała woda zejdzie podczas redukcji, a kiedy najpierw walniesz redukcje to będzie ona na darmo bo kreatynka Cie z deczka chyba zaleje... ja bym połączył kreatynę z białkiem i po tym redukcję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Troszke chaotycznie napisane ale wydaje mi sie ze idea jest taka. Myslisz czy najpierw zrobic sobie cykl kreatynowy a po jego zakonczeniu zajac sie redukcja tak? Tylko pojawia sie kilka innych pytan, 6msc stazu i juz konieczne suple? Wydaje mi sie ze to zbyt pochopny krok. Dieta zagwarantuje Ci oczekiwany efekt ale kreatyna niestety nie. Inna sprawa to fakt czy jest z czego redukowac przy wzroscie 186 a wadze 78 kg.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1961
jest troche tłusz czu z brzucha niewiele ok. 2kg ogólnie pewnie na całym ciele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 6381 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25954
Tak czy siak , co robic napisalem wyzej.


pozdrawiam

Człowiek mógłby żyć samotnie przez całe życie,
ale o ile sam potrafiłby wykopać sobie grób ,
musiałby mieć kogoś kto go pochowa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Maszyny na początek?

Następny temat

ROSPISKA DOBRA CZY DO POPRAWY?????????

WHEY premium