SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

który trening?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2856
witam
Od dlugiego czasu zastanawia mnie ktory trening jest bardziej efektywny. Plan 6razy w tygodni czy mniej no 3-4. Czytalem duzo o treningach slawnych kulturystow i legendy kulturystyki czyli Arnold Schwarzenegger i Roonie Coleman wybierali wariant pierwszy czyli6 dniowy. Schawrzenegger cwiczyl tak od samego poczatku kiedy zaczal uprawiac kulturystyke i zobaczcie jak szybko sie rozwinal. W pozniejszym czasie trenowal jeszcze wiecej tzn jedna z zasad weidera czyli trenowanie dwa razy dziennie rano i wieczorem . A planem 3-4 dniowym cwiczy np Frank Zane legenda symetrii.
Pewnie napiszecie o regeneracji jaka jest wazna i ze to zawodowcy oni maja na to czas , suplementy a moze nawet i koksy ale np taki Arnold w wieku 16 lat zaczynal tak samo jak my i tym treningiem juz w pierwszym roku mial ogromne efekty o jakich ludzie cwiczacy zadziej moga jedynie pomazyc.
Za ktorym treningiem jestescie wy? Ja osobiscie jestem za pierwszym 6 dniowym rozwiazaniem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
trening zależy od nas samych ja np ćwiczę 3 dni pod rząd i 2 przerwy(na masie) bo tak mi najlepiej wchodzi... inni ćwiczą 3 razy w tyg, 4, 5 albo 6... możesz tez robić cykle z priorytetami... sam musisz wiedzieć który działa na Ciebie najlepiej.

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
Wiem, że wątpisz w moją wiedze kulturystyczną, wiem że jest Jeszcze mała ale nie pisze żeby sie wymądrzać wiec bez nerwów. Ogólnie o jakiej rozpisce myślałeś? Jak rozmawiałem z Adamem Adamskim to też mówił że trening 6 razy w tyg. najefektywniejszy przy takiej kombinacji:

Dzień 1: Klatka
Dzień 2: Grzbiet, przedramiona
Dzień 3: Bicepsy, tricpesy
Dzień 4: Barki
Dzień 5: Przednie partie ud
Dzień 6: Tylne partie ud, łydki
Dzień 7: Odpoczynek

Dopiero zaczynam tak ćwiczyć, o jakiej konfiguracji Ty myślałeś? p.s mam nadzieje że topór wojenny zakopany, miałem troche z***any dzień i emocje mną targały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
masz dwa konta? ja się nie wymądrzam tylko dziele swoja wiedzą...
nogi rób cale...

Zmieniony przez - wMichal w dniu 2010-01-27 22:35:24

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
To nie moja rozpiska, wiele osób tak ćwiczy 6dniowym treningiem wiec mogło sie powielić gdzieś na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
tylko najpierw napisał DexJackson
a pozniej odpisujesz jako bubba89

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 359 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2837
Jesteśmy inna osobą a o tym wątpieniu w wiedze kierowałem do niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 599 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3294
aha

"...Wyj**any napis, co to k***a da Ci..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 181 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2856
witam, ja mam od wczoraj rozpisany trening tez wlasnie 6 dniowy i tak : POniedzialek:grzebiet, bicepsy,barki brzuch . Wtorek: czworogłowe i dwuglowe, lydki, brzuch Sroda :klatka,triceps,kaptury brzuc. Czwartek:grzbiet,bicepsy,brzuch Piatek:czworoglowe i dwuglowe , lydki Sobota: klatka tric barki brzuch NIedziela wolne.
Tak zeby kazda partia bylarobiona po dwa razy w tygodniu i mam podzielone na trening A i B wiec np w poniedzialek grzbiet itd jade treningiem A, a w czwartek B. Na kazda partie mniej wiecej wyjdzie ok 12 serii. Trening moze wydawac sie ciezki ale jest do zrobienia i mysle ze bedzie efektywny, bo nie wierze cos w te treningi 3 razy w tygodniu, a chce budowac dobry suchy silny miesien wiec ciezki trening to bodstawa, Ogolnie plan podobny ma roonie coleman wrecz taki sam a czytalem ze cwiczy nim juz od poczatku nie zmieniajac cwiczen jedynie obciazenia. Nie patrze tu na niego ze po tymbede jak on tylko poprostu mysle ze taki plan bedzie dla mnie odpowiedni bo lubie czeste i ciezkie treningi bo uwazam ze przynosza one bardzo dobre efekty, pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenę planu treningowego

Następny temat

split 5xtydz. / trening na bombie/ tylko do zaawansowanych

WHEY premium