SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

który kox nie wywołuje gino??????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3745
pytanie tak jak w temacie :który kox nie wywołuje gino, albo poprostu ma malutki wpływ na powstanie gino.

prosze o konkretną odp. z góry dzieki

W życiu pewna jest tylko śmierć.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3745
spokodzieki.
mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie byłem na badaniu moczu (wszystko wyszło ok) ale doktorek powiedział, ze w moczu który oddałem były dwie czerwone krwinki, gdy sie go zapytałem czy to zle, odpowiedział szybko, ze jest ok. wie ktos o co chodzi z tymi krwinkami???

W życiu pewna jest tylko śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4208
winstrol nie powinien wywolac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3745
Lukun dzieki. jak ktos ma jeszcze jakąs wiedze na ten temat to prosze, piszcie

W życiu pewna jest tylko śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Oxa, prima, masteron...jest tego troche. Ale po co ci to?
Test i tak jest podstawa cyklu, dajesz nolve/ari i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3745
boje sie troche gino bo za łebka (wiek 14-15) lat podczas dojrzewania nosiłem to g****. co prawda moje brodawki są w tej chwili normalne ale strach został. mety troche sie boje czytałem tu na forum, ze koles po 100-tce mety dostał gino i teraz ma problem, niepamietam czy sie odblokował ale jednak stało sie. z drugiej strony masz racje jak nie sprawdze jak zaragóje mój organizm to sie nigdy nie dowiem ale dzieki

W życiu pewna jest tylko śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
za gyno głównie odpowiadają te środki które mocno aromatyzują czyli przede wszystkim test, meta. gyno mogą powodować też pochodne nortestosteronu czyli nandrolon i trenbolon, ale jest to raczej rzadsze.

środki które nie powodują gyno to te które zostały wyżej wymienione czyli przede wszystkim oxandrolon, winstro, primobolan. jednak pamiętaj że środki te bywają często podrabiane zazwyczaj przez umieszczanie w nich tańszych SAA które już gyno mogą powodować. dajmy na to w oxie i winstrolu może być zwykła meta a w primie testosteron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
im wyzszy bf% tym wieksza aromtyzacjam i co za tym idzie mozliwosc wystapienia gino. dlatego warto o tym pamietac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3745
muzyk,shaft3 wielkie dzieki. wezme na pierwszy cykl 100 mety polskiej (jelfy) w dawkach po 15mg dziennie. jak mozesz to mi jeszcze powiedz czy lepiej 3tab na raz po sniadaniu, czy w odstępach po 6h.
w razie pojawienia sie guzków co robic, odrazu odłozyc mete i nolve wziąsc, jezeli tak by sie stało to jakie dawki nolvy

W życiu pewna jest tylko śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
Musisz rozkladac. Najlepiej na 3 dawki. Meta ma krotki okres poltrwania. Co 4 godziny jedz. albo zalezy jak wstajesz ale najlepiej tak do 6 h

Cała Polska w Cieniu Śląska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
kto powiedział że musi rozkładać? pisałem już kiedyś o tym, wątroba metabolizuje w miare stąłą dawkę mety a więc jedząc mniejsze porcje większą ilość razy otrzymujemy w sumie niższe ale za to stabilniejsze stęzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 573 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10069
ja tak samo , bralbym 15 mg w jednej dawce. Przy dawkach ponizej 20 mg nie ma sensu tego rozbijac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tussi

Następny temat

test+wino-odblok.

WHEY premium