SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

które mięśnie muszę poćwiczyć?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 322
Zastanawiam się nad rozpoczęciem siłowania się na rękę.
Kiedy siłuję się z kolegami, zadziwiająco łatwo przegrywam.
Na początek koledzy przechylają moją rękę w lewo. Gdy moja ręka jest centymetr nad blatem, wtedy dopiero zaczynam stawiać opór. I koledzy mają problem w tym momencie, żeby mnie pokonać. Kiedy już moja ręka jest centymetr nad blatem, nie jestem w stanie podnieść tej ręki.
Które mięśnie w takim razie mam dobrze wyćwiczone, a które wymagają poprawek?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 322
"3. Przedramiona- szczegolnie zaangazowana jest wewnetrzna czesc przedramienia, zewnetrzna bierze znikomy udzial. Silne przedramie to polowa sukcesu!!

4. Przyczepy- nie wiedziałem czy zaliczyc je do przedramion czy do bicepsow, a wiec rozgranniczylem calkiem : hehe To spojenie sciegien w lokciu odgrywa istotna role podczas walki w HAK. Silny przyczep pozowli przetrzymac atak przeciwnika i rozpoczac kontraatak, "

Mimo wszystko w temacie https://www.sfd.pl/Jakie_mięśnie_są_zaangażowane_w_walkę_na_rękę_-t232420.html nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie, wiec zapytałem tutaj.

Chodzi o to, że moje mięśnie tak na dobre zaczynają pracować dopiero, gdy moja ręka jest tuż przy ziemi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2760
Nikt Ci tutaj racjonalnie nie odpowie na Twoje pytanie, ponieważ Ty wraz z kumplami nie siłujecie się technicznie, tylko "podwórkowo".
Chcesz być dobry w siłowaniu na łapę? Zacznij wykonywać ćwiczenia według typowego treningu armwrestlera, który jest opisany w wielu tematach w tym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1379 Wiek 21 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2999
Jesli nie masz sily wyjsc z takiej pozycji to nie oznacza ze jestes silny, a Twoi koledzy poprostu sa slabi w dobiciu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ALEXEY VOEVODA W VANCOUVER 2010

Następny temat

I Otwarty Puchar Polski w Armwrestlingu "DEBIUTY" 2010!!

Wiecej