SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kryzys na początku

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 120
Cześć,
Jestem po trzecim treningu i mam totalny kryzys. Ciało boli, woli brak, a jutro kolejny trening. Wczoraj miałam wrażenie że idzie mi gorzej jak pierwszego dnia. O tyle trudno ocenić bo każdego dnia robimy co innego ( z trenerem personalnym). Cały dzień chodzę jak flak, nawet myśleć mi się nie chce. W ciągu dnia zajmuję się dwójką małych dzieci z czego jeden serwuje mi nieprzespane noce. Myślałam że jak pójdę na siłownię to nabiorę mocy a tu klapa ☹. Jak długo to trwa? Czy tak powinno być czy ze mną jest coś nie tak?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 407 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12494
anka1983
Cześć,
Jestem po trzecim treningu i mam totalny kryzys. Ciało boli, woli brak, a jutro kolejny trening. Wczoraj miałam wrażenie że idzie mi gorzej jak pierwszego dnia. O tyle trudno ocenić bo każdego dnia robimy co innego ( z trenerem personalnym). Cały dzień chodzę jak flak, nawet myśleć mi się nie chce. W ciągu dnia zajmuję się dwójką małych dzieci z czego jeden serwuje mi nieprzespane noce. Myślałam że jak pójdę na siłownię to nabiorę mocy a tu klapa ☹. Jak długo to trwa? Czy tak powinno być czy ze mną jest coś nie tak?


jak sie ma nieprzespane noce to tak powinno być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Witaj,
jeśli jest tak tragicznie, to trener powinien dostosować trening do twoich możliwości, a nie serwować Ci na starcie zajazd i demotywację. Nie mówię, że macie siedzieć na treningu i pić kawę, ale jednak skoro aż tak tragicznie zareagowałaś, to coś nie zagrało.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 120
Zjazdu nie mam wielkiego. Szczoteczkę do zębów podniosę. Tylko liczyłam na to, że z każdym treningiem mniej będzie bolało a tu lipa. Gdy nie daję rady powtórzyć to mówię już. Ciężarki też nie duże (3kg na rękę), przysiady 6, nogi nie wiem bo nie patrzyłam... Generalnie jak czytam to wszystko jest w planie ok tylko ja jakaś mierna jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 120
Na każdą partię 3 serie po 15 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Tzn jeśli liczyłaś, że 1-3 treningi Cię wzmocnią to hola hola... Nie zapędzaj się tak. Treningi wzmacniają, ale nie tak szybko. Organizm na adaptację potrzebuje czasu
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 120
To jak to jest z tym czasem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Kilka tygodni minimum żeby można mówić o postępach i adaptacji.

Przetrwaj, to tylko ból mięsniowy, który przejdzie.
2

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 120
Dzięki. A co w domu robić w dni przerwy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Odpoczywać przede wszystkim

Istotna jest z pewnością odpowiednio zbilansowana dieta dzięki której szybciej się zregenerujesz. Możesz też wybrac się do sauny bądź zrobić sobie w domu bicze szkockie, czyli polewać się ciepłą i zimną wodą na zmianę. To w pewnym stopniu pomoże.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2017-12-19 21:08:58

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie będę jednak ukrywał, iż istnieje prawdopodobieństwo, że trener dał Ci nieodpowiedni program i stąd tak duży ból.
Tym bardziej, że robisz na każdym treningu co innego. To błąd.

Początkujący powinien jak najczęściej powtarzać dane ćwiczenia, by szybciej przyswoić poprawne wzorce ruchowe. Pomyśl logicznie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy Szmexy'ego PPL

Następny temat

bieganie

WHEY premium