SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krwiodawstwo na metce

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19531
Słuchajce mam pytanie. Jestem aktualnie na cyklu mety od tygodnia dokładnie. Noi dziś na lekcji jedna z nauczycielek weszła z info ze nasza P. Dyrektor ma białaczke i że jest potrzebna krew do transfuzji. Noi bardzo bym chciał oddać krew na ten cel. Ale nie wiem czy ze względu na tą mete jest sens zapisywać sie na liste chętnych do oddania??? Czy moge oddać krew na mecie?? Czy wogóle ją przyjmą?? Prosze o odpowiedź i z góry dziękuje! Dałbym soga ale nie mam abona.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5632
lepiej nie dawaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 421 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19531
I tylko taka odpowiedź?? Co moze być nie tak z krwią podczas brania mety??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
daj, dyrektorka urosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 205 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1207

THE NEXT STEP IS SPORT NUTRITION
Building The Perfect Beast

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ine powiinno sie dawac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1067 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 60807
nawet nie probuj Alat i Aspat moga byc znacznie ponad norme i mimio ujemnego wyniku na HCV beda ci kazac powtorzyc badania za jakis czas a krwi i tak nie wezma, zreszta na ankiecie ktora wypelniasz przed oddaniem masz info o przeciwskazaniach. jeszcze sobie wstydu narobisz jak zobacza ze wiekszy jestes, jakies wypryski, rozstpey to text o metce napewno poleci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andractim-ile tub??

Następny temat

Odblokowanie po prolongatum- problem ?

WHEY premium