SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krotkie cykle sterydowe

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158780
wydaje ci sie

Ja sam zmienilem cykle z 12 tygodniowych na 6-8 tygodniowe...a wiec jak widac..coraz krotsze cykle...szkoda ze tylko dawi coraz wieksze

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1126 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19199
mam nadzieję ze kiedys bedę miał mozliwość wypróbować takiej dawki a jak nie to chodzby Trenu. Narazie zostane przy moim najlepszym przyjacielu metanabolu i boldku.

Gęstość, proporcje ,pocięcie ,estetyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
Przy redukcji za jakies 4 misiace bede ruszal z cyklem 2on 2off.Doboru srodkow jeszcze nie ustalilem ale zastanawiam sie nad meta i propem

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31991
Potrzebny krotki cykl Meta/Prop/Wins 6 tyg. nie wiem jak go rozpisac
Pomozecie cos?
Wiem, nie mam profilu itd. itp. ale wypelnie jak bede mial chwile wolna. Po prostu nie martwcie sie o to chlopaki i zaufajcie;) Trzeci cykl...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nie bardzo rozumiem w czym te krótkie cykle mają być lepsze... Proponowane dawki są większe niż na długim cyklu, a wiadomo, że nie tyle długość cyklu jest szkodliwa (leczniczo omnadren podaje się kilka miesięcy/opakowanie), co właśnie stężenie. Czy zrobię w roku 2 cykle po 12 tyg. czy 6 krótkich (4/4)wyjdzie na to samo - pół roku na koksie. Wreszcie w krótkich środkiem, który najczęściej się przyjmuje jest... clomid. Jakieś 6 miesięcy na clomidzie wobec 2-3 miesięcy przy 2 długich cyklach. Przy krótkich organizm nigdy nie pracuje normalnie,bo albo na koksie,albo odblok. Zanim odblok się skończy-już następny.
Fakt, długi cykl wymaga przerwy, ale uważam że musimy dać organizmowi się oczyścić przed kolejnym cyklem, a ponadto to dobry sposób na trochę rzeźby, poprawienia gęstości itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2239
a co z superka tez krotki ester a nie ma nic w arcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
NPP z testem propem na 4 tygodnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94398 Napisanych postów 364337 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668818
konar128
NPP z testem propem na 4 tygodnie ?


widzisz daty??????????????????

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Widzę sorry w innym temacie zapytam ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W wieku 17 lat

Następny temat

odblok po 22 tabsach m1t

WHEY premium