SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kroplowka, detoks. witaminy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
Witam, czy jest ktos w stanie odpowiedziec co wchodziw sklad kroplowek tzw koktajli witaminowych, w jakich ilosciach, z jakimi dodatkami ? Czy glutadion ( tad 600) mozna podawac rowniez w ktoplowce? sprwdzalem i na pewno jest magnez, wit c, eletrolity, i wit b12. Co jeszczcze mozna podawac ? I co jest skladnikiem odtruwania polekowego organizmu? Z góry serdecznie dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam !

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Polekowego, tzn..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
ogolnie, przeciwbolowe i zapalne glownie, co moza zmiksowac w kroplwce ? cel to oczyscic organizm , uzupelnic witaminy, zregenerowac, dosetpne wszystko co w aptece + glutation z wloch. Jakies pomysly krzykacz ? mam nadzieje ze ktos pomoze. Na poczatku wieksze ilosci, pozniej regularnie mniejsze. po duzej ilosci antybiotykow jestem, lekow przeciwboloych i przeciwzapalnycg, do tego po wypadku, i chce zaczac wracac do sportu.

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Myślę, że w tym temacie więcej informacji uzyskasz co do takich miksów:

https://www.sfd.pl/Tationil_/_Tad_600-t360846.html

Opisz dokładniej swoją historię, tutaj dość ogólnikowo napisałeś.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 455 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12281
a czy orientujesz sie czy wszystie wit sa na wodzie i mozna mieszac w jednej strzykawce przy podaniu domiesniowym?

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Myślę, że na pewno powinieneś się skonsultować ze swoim lekarzem, czy to wszystko jest Tobie potrzebne. Skoro się leczyłeś, lek zna historię, z pewnością jego zdanie będzie cenne.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

test i lh ponad normę (redukcja)

Następny temat

przepuklina kregoslupa odcinek ledzwiowy a treningi silowe

WHEY premium