SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

krok tajski vs poruszanie z boksu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1893

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2690
WItam
Pamietam wypowiedzi (chyba Boruty) ze najlepsze poruszanie w walce to boxerskie, czy jest lepsze/duzo rozni sie od tego stosowanego w Thai boxingu? Widzialem walki Ignatowa na Eurosporcie i wygladalo to bardzo pozytywnie

bnew

Suffering should be creative, it should lead to something good and lovely

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10889 Napisanych postów 49854 Wiek 27 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57816
"Krok tajski" , czyli kiwanie sie na boki jak gibon , ma scisly zwiazek z metoda wykonywania kopniecia , z lekkiego przyruchu i odbicia stopy.
Pracy nog z boksu , nie mozna do tego porownac absolutnie.
Nalezy tez pamietac ze wiekszosc szkol Thai , nie prowadzona przez tajlandczykow , przyjmuje prace nog zblizona do boksu , ze wzgledu na bokserska lub kicbokserska przeszlosc trenerow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 13874 Wiek -5609 dzień Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 158206
taak, kumulacja i wykorzystywanie siły z odbicia stopy o podłoże.
"jak gibon":)

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 240 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2690
podobne mi sie wydawalo pod tym wzgledem, (przynajmniej z tego co ja wiem) ze wieksza czesc ciezaru jest oparta na tylniej nodze
bardzo mi sie spodobal ten sposob walki- to ze przednia noga jest gotowa do bloku caly czas- nie tak jak w kyokushinie kotra trenowalem-tam wogole nikt nic nie mowil o poruszaniu i zawsze mialem klopot z blokowaniem lokow na przednia noge, na ktorej mialem za duzo ciezaru polozone

bnew

Suffering should be creative, it should lead to something good and lovely

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Włączcie Discovery..

Następny temat

Jaka sztuka walki ...POMÓŻCIE MI...

Fitmeal