SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreta + bcaa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27527
zamierzam kupic :
kreatyne
+
BCAA :
Zawartość w 1 kapsułce:
Aminokwasy łacznie 1100 mg
w tym :
L-leucyna 550 mg
L-walina 275 mg
L-izoleucyna 275 mg

Powiedzcie mi jak dawkowac bcaa ( dawki w 1 kapsie sa dosc duze w olimpie pisze po 5-6 kapsow , ale w vitalu bcaa dawki sa 5x mniejsze a ilosc zjadanych tabletek taka sama ;/ , thx ) i czy dolozyli byscie do tych 2 supli cos dodatkowego na mase tak zeby nie obejść tłuszczem a to bardzo prosto mi przychodzi;] z gory thx i mowie ze niebede juz zasmiecal forum co 2 dzien : D

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 22600 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 112308
przy masie bcaa odpoość; lepiej zadbaj o ilość kcal potrzebnych do boodowania mięśni -> dieta oraz jej uzoopełnienie gainerem/bulkiem/białkiem

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1125 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27527
tzn ogolnie mi chodzi o poprawe siły bo w tej chwili mam mase nie stety tłuszczowa :[ , jestmena diecie redukcyjnej i staram sie caly czas zrzucic ten fat , po zrzuceniu chcialem cos dorzucic myslalem nad bcaa niby poprawia sile , zastanawialem sie tez nad bca gforce wzbogacone w glutamine + kreatyna. co o tym sadzicie;]

^^^ Gdyby faceci mogli rodzic dzieci kobiety by dawno wyginely... ^^^

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 99 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
bcaa bierz i wyliczaj tak by brać na dawkę około 4-5g tych trzech aminokwasów, popatrz na składy i tak porównywuj, bcaa przy robieniu siły przydadzą się napewno, poza tym ułóż tak sobie dietę byś nie miał nadwyżki kalorii jeśli na masie ci nie zależy, a dodatkowo aby zminimalizować ryzyko otłuszczania zwoększ ilość białka w diecie a unikaj węglowodanów szczególnie w późniejszych porach i żeby to w żadnym wypadku nie były węgle proste
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przyrządzanie kreatyny z dekstrozą

Następny temat

Kreatyna i dextroza!Jak dawkować?

Fruzelina