SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreta,stack, czy cos takiego a klopoty z trawieniem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
WItam, cwicze juz troche, niestety nie udalo mi sie nigdy regularnie dluzej niz 6-7 miesiecy, wkoncu mam stala prace i dochod wiec zaczynam powaznie o ty m myslec. cwicze ost juz 5 mies na czysto i jakis cykl bym przeprowadził,

!JEdnak nauczony z poprzednich lat z doswiadczenia wiem ze co jem wiecej, co biore jakas krete to mam problemy z zoladkiem, (typu czestszte oddawanie tego co zjadłem ) nawet jak wtedy bardzo bardzo mało Jem to mnie goni,
Kupilem sobie jakis srodek na trawienie w aptece moze pomoze, ale tak moze ktos z was mi pomoze,
jest cos z tego co moze na mnie tak nie dzialac?

Bo mysle teraz na Cp lub Nitro2

do tej pory (3 cykle mono, i 1 CF mega caps)

Diete oczywiscie ułoze i przypilnuje tylko nie chce znow odstawic tego na szafe jak 2 gainerow i MOno Z Prolaba...;/
dzieki za pomoc odrazu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
trudno powiedzieć jak sie stanie teraz- może powinienes skoncentrowac się na diecie -a tylko niezbędne, niedostarczakne z niej składniki brac w postaci suplementów- i to b. ostrożnie, przynajmniej na początku.
po cf miałes także te problemy czy tylko po mono. po capsach czy tylko po proszku- czy to kreatyna, czy odżywki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
wiesz co ogulnie kurde tak mam, nie cwiczylem nie mialem diety, kiedys jadlem bardzo malo a i tak mnie gonilo,
tak samo mnie gonilo PO CF jak i po MOno, najgorzej mam po gainerach wiec wogule nawet nie mysle o tym,

Jesli chodzi o diete to wlasnie tez tu jest klopot bo wiadomo ze wiecej sie je na mase i nie wiem nie WYdala organizm?? zle to strawia,? jakis rok temu bylem u lekarza to nic nie widzial pow ze to moze z nerwow ale juz nie ma szkoly ani nerwow wogule wiec co?

Wlasnie w aptece pAni mi dala jakas Bakterie ktora ma to uregulowac na 10 dni po 1 kapsulce, ajk nie przejdzie do tych 10 dni to znow ide do lekarza ale na jakies GRUNopwne badania!
Nie wiem czemu mam tak żołądek Styrany,?

a wiesz chce jakas krete kupic bo pewnie i tak duzo bardziej przy dietcie nie zaszkodzi jesli chodzi o wiztye w Wc a duzo pomoze na silce :):)
tak poprostu czytam np. ze CP muli i rozne sa reakcje to raczej temu podziekuje,
mozesz przykladowo cos polecic co chocby u ciebie nie robilo zadnych zlych efektow zoladkowych? albo na co nikt nie narzeka nigdy? (pewnie bede pierwszy..)

Zmieniony przez - kscman w dniu 2007-07-23 21:24:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
moze wez sobie lakcid na zoladek i chyba na jelita ponoc zawiera zywe bakterie jakies tam
p.s bralem cp i nie mialem rewolucji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wiesz, u mnie jak dotychczas nic nie robi takich rewolucji.
narazie sie wstrzymaj z ta kreatyną- do czasu jak skończysz brać przez te dni te tabl.
jeżeli nie przejdzie to jak wspomniałes -do lekarza- bo w takiej sytuacji faktycznie odżywki czy suple ci zaszkodzic jednak mogą- a przynajmniej ich nie wykorzystasz, a pogorszenie trawienie sprawi, że przyswajanie pokarmów także znacznie sie obniży...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 466 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33915
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
ale problem lezy w trawieniu ogulnie a nie tylko supli, bo ost chyba 6-7 miechow nic nie jadlem takiego a i tak dokibla czesto laduje;/ nawet jak malo jem to i tak lipa dlatego , chyba i tak kreta nie pogorszy sprawy jezeli diete bede mial i gonil z 4-5 razy do kibla dziennie,

nie no to jasne ze najpierw zjem te 10 talbetek moze cos pomoga ureguluuja uklad trawienia, i wtedy dopiero cos kupie, tak pytam poprostu prowizorycznie,
stara mnie do lekarza goni bo moze cos na brzuchu mam, wrzody czy cos ale jakos ja nigdy za lekarzami nie przepadalem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7571
Siema
A od kiedy tak latasz do wc ?? czy to zauwazyłes na jakims cyklu <kreatyny??>. Ja mam podobnie ale zauważyłem to jak wlazłem na V12 wtedy zaczęlo mnie gonic zacząłem robic badania i mam zespól drazliwego jelita . Idz do lekarza zrób badania wtedy bedziesz wiedział ocb !!

Venom2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

speed extreme

Następny temat

ocencie sklad odzywek

WHEY premium