SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyny, pytanko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 154
czesc, a wiec moja sprawa wyglada nastepujaco, rozpoczalem cykl kreatynowy, mianowicie zakupilem xpand'a z ktorego zjadlem 2/3 puchy, po czym mialem tydzien przerwy, dzis wznowilem jego spozycie zostalo mi jeszcze na tydzien i tak mam jeszcze puszke xpand energized na 20 dni cyklu i co proponujecie, czy dokonczyc cykl na tym co mi pozostalo i dorzucic energized, czy do tego wszystkiego jeszcze dokupic cell pumpa? jesli tak to jak najlepiej mieszac cell'a z energizedem? chodzi mi czy rano na czczo lepiej cell pump czy energized. aha i jeszcze pytanko z innej beczki co polecacie w (jakie suple)przerwie miedzy cyklami kreatynowymi, odnosnie diety to wszystko jest na+ ,cel-masa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
Masz taka fajna opcje jak " Wyszukiwarka " tematow bylo od groma, po drugie kupujesz produkty ktorych nie wiesz jak dawkowac no ladnie...
pozdro

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
kreatyne mono lub jabłczan 5g rano
porcja xpand lub inny stack przedtreningowo.
tak bym to widzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
Jeśli zdecydujesz się na cell pumpa i energizer to Cell pump rano a Energizer 30 min przed treningiem. W przerwie między cyklami kreatynowymi polecam AAKG Mega hardcore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 370 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5425
cell pump natural :>

Garda na Wszystko i Wszystko Na Garde

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TWINLAB Amino Fuel

Następny temat

DYMA BURN czy Anabolic Xtreme STIMULANT-X

WHEY premium