SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna w kratke

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2181

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
biore kreatyne ale w "kratke", co oznacza, że niesystematycznie. czasami zażyje a czasami nie. czy to przeszkadza? Czasami nie mam nawet czasu połknąć tych tabletek, bo nie zawsze cwicze..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
"diete mam jaką mam gainery są dobre, dają czystą masę mięśniową " ZONK

mylisz sie kolego i to bardzo, nie chce tu nikogo pouczac bo to nie moje zadanie, jesli chcesz juz tak bardzo brac kreatynke to bierz, nikt ci przeciez nie zabroni, mozemy ci tylko doradzic co i jak.
wg pewnego profesorka z Harwardu dobrze jest brac kredke 2 weeks on 1 week off i tak przez 3 miechy i loooz...kazdy ma swoja opinie jak zrobisz zalezy tylko od Ciebie.

powodzenia zycze w dozeniu do doskonalosci

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
lepiej codziennie po 3-5g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
no wiem ze lepiej codziennie, ale to ze brałem wczesniej w "kratke" to nic sie nie stanie jak dalej bede brał i czasami przerywał?

czy to jest bardzo znaczące aby brać codziennie, regularnie?

Zmieniony przez - Matiii18 w dniu 2010-08-02 19:19:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
tak.
to co ty do c***a robisz?
albo robisz cykl albo nie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
no masz racje;p tyle ze czasami tak w glowie mi leci ze niby za mało wody wypiłem przez ten dzien wiec mysle sobie ze kreatyny nie bede brał w ten dzien.
bo podczas kreatyny trzeba duzo pić wody a czasami mam tak ze wydaje mi sie ze za mało wypiłem.. nie wiem czy powinienem brac to pod uwagę; p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
moja dobre rada
następnym razem zanim zabierzesz się za jakiś suplement,poczytaj o nim
bo ręce opadają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
^ dzieki za rade ale o kraetynie akurat czytałem.
a co? moze nie prawda ze trzeba wyjątkowo cialo nawadniac?
podczas upałow nawet 5litrów dziennie wody z tego co wiem
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
trzeba
ale nie na przymus

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
ok, od dzisiaj biore bez przerwy kreatyne , wlasnie skonczylem trening;p akurat o 10 sie wyrobiłem, bo u mnie tacy sąsiedzi ze gdy po 22 ćwiczę to dzwoniliby chyba po policje;p

niedlugo musze pomyslec o mocniejszej odzywce bo mimo ze duzo wpjerdalam żarcia to jeszcze spadki są. chyba ze mi sie wydaje, ale ogolnie maleje.
wczesniej miałem odżywke MRM.
tak przy okazji zapytam czy polecasz mi kupic znowu MRM (wczesniej dała mi bardzo duzo, duzo urosłem po niej), czy masz jakies inne pomysły? na inne gainery.?
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
kup taka, by dopasowac do diety

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 733
to MRM, bo mam nawet rozpisaną diete z tą odżywką i dobrze sie sprawowalo, bo wczesniej uzywalem tej diety z MRM ;)
to kupuje MRM; D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HORSE POWER PYTANIE

Następny temat

Sold mass(+dekstroza) i kreatyna

WHEY premium