SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna po terminie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 28685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7779
Witam

kupile kiedys kreatynke z Olimpa z zamiarem jej zastosowania, jednak ze wzgledow losowych musialem przerwac treningi.

Wznowilem trenong 3 miesiące temu, ale kreatynka stracila ważnośc w lipcu (czyli miesiac temu).

Czy ktos z was bral kretynke dajmu na to 6 miesiecy po terminie (chcialbym ja brac dopiero za jakies 4 - 5 miesiecy).

Jak przydatnosc ma taka kretyna? czy jest to substancja raczej nie psujaca sie i moge smialo brac czy zachodza tam jakies reakcje ktora skutkuja jej bezskutecznoscia lub cos podobnego.

Z gory dziekuje za opdowiedzi.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Odżywki i suplementy są nieodłączną częścią sportu w wersji profesjonalnej, jak i amatorskiej. Zastosowanie ich jest bardzo rozbudowane i zdecydowanie przydatne. Wśród wszystkich suplementów jednym z bardziej popularnych bez wątpienia jest kreatyna. Każdy o niej słyszał, nawet jeżeli nigdy nie był na siłowni. Jest ona najlepiej przebadanym aminokwasem, o udowodnionym działaniu wspomagających hipertrofię mięśni, poprawę wytrzymałości i kondycji. Dlatego też z powodzeniem stosowana jest w różnych dyscyplinach sportowych, bez względu na cel. Najczęściej jednak stosowana jest w kształtowaniu sylwetki. Głównie w czasie budowy masy mięśniowej i siły. Jednak pomocna jest również na redukcji: http://potreningu.pl/articles/87/czy-kreatyne-mozna-stosowac-w-okresie-odchudzania-i-redukcji.

Okres przydatności produktu do spożycia wyznacza datę, po upłynięciu której, produkt może stracić zdatność do użytku. Jednak w głównej mierze określone jest to dla produktów takich, jak:

- mięsa,
- nabiał,
- ryby,
- jaja.

Które mają w swoim składzie sporo wody i tłuszczów. Właśnie te dwa składniki mogą powodować zepsucie się produktu np. poprzez jełczenie lub rozwój mikroorganizmów. Kreatyna nie zawiera tłuszczów, a wodę w śladowych ilościach. Jeżeli trzymałeś ją zamkniętą, w temperaturze pokojowej, bez dostępu światła, to nie ma obawy co do zdatności jej do spożycia.

Jeżeli jednak obawiasz się, to zawsze można kupić niedrogo inną: https://sklep.sfd.pl/SFD_Creatine-opis36148.html.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
wyszukiwarka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
jeśli dostała się do niej wilgoć to możesz wywalić. (poznasz to po twardych grudkach)
jeśli jest to wciąż sypki proszek to powinna być dobra
1

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7779
Jest to kretynka w proszku.

Nie otwieralem jej wogole, tzn. pod nakretka jest jeszcze ta taka folia czy cos takiego, wiec chyba jak otworze za te 4 miesiace to sam sie przekonam jak to wyglada.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
-j451u-
Ja tez mialem mono z olimpa wlasnie do ktorego sie wilgoc dostala i utworzyly sie grudki, ba to cale sie zbrylilo a efekty w sumie byly dosc zadowalajace.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 800 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10076
grudki tworzą się od wilgoci -> wilgoć w kreatynie = zamiana w nieaktywną kreatynię...

FACET BEZ BRZUCHA LEPIEJ RUCHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7779
kreatynka a nie kretynka hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
-j451u-
Co innego gdy to bedzie lakka wilgoc niz kapiel w wodzie pameitaj o tym.
Ja moja kreatyne mosialem rozbijac widelcem zeby troche sie te grudki skroszyly a nie przeszkodzilo mi to byc zadowolonym z cyklu.

petey500
Mysle ze mozesz zaryzykowac i sprobowac tego mono, jesli cos bedzie wskazywalo ze ci zaszkodzilo poprostu odstawisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
bierz i jedz jak zobaczysz coś niepokojącego to odstaw

Jak sie biosz to mozesz wysłać mi

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
dobre kyjo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3543 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 65096
Moja też straciła ważność w lipcu, siła ładnie mi poszła i masa też na plus, więc jedz bez obaw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CFM WHEY 90 i GAINER 1 Vitala

Następny temat

CELL PUMP CYKL

WHEY premium