SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna na noc ? ? ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 464 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1203
Teraz zaczynam sobie cykl z Green Magnitude, widziałem dział TESTY i bardzo mi się spodobał, chyba przystąpie do zabawy, dodatkowa motywacja ;)

Początkowy plan dawkonowania
(treningowe i nietreningowe tak samo)
Rano na czczo - 5g Kreatyna mono Vitalmax
przed treningiem - 10g Green Magnitude
po treningu - 10g Green Magnitude

(nie rozpisując się już tu o dodatkowych suplementach bo nie o tym chciałem)

Ale myślał ktoś już aby brać kreatyne na noc?

Tj zamiast tych 5g mono rano dałbym na pół godziny przed spaniem, a nóż da cudowne efekty ? Zastanawiał się ktoś ? ?

-------

Jot-U
"Zły początek zły koniec przynosi." - Eurypides

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 22471 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 101363
nie widze sensu pakowac w siebie 15g kreatyny dziennie to po pierwsze

wyrzuc jakas porcje krety np mono z rana

ludzie juz kiedys napewno kombinowali z kreatyna na noc ale nic o tym nie slychac wiec pewnie gowno dalo...

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 464 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1203
a w 10g Green Magnitude ile jest g mono?
Patrzyłem na opakowaniu nie mogłem w ogóle mono znaleźć, ale może nie zauważyłem, w każdym razie 10g mono dziennie minimum trzeba przyjąć, a jakoś nie wierze w te podawane dawki producentów, więc wole dołożyć do dziennej dawki tej "pewnej" czystej kretki ;P

Czyli ludzie kombinowali na noc i nie było rewolucji tak?

-------

Jot-U

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 101 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
jeżeli nie trenujesz w godzinach wczesnych to dawki w dzien treningowe są dobrze rozłożone.
jak chcesz brac w nietreningowe- 2 x gm?/wtedy rano i na wieczor można/.

w gm nie ma mono, jest chelat magnezowy i bodajże jabłczan.
w dwóch porcjach jest chyba 10g. kreatyny, jeszcze 5g. mono to daje 15g./w treningowe może ujść/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
masz zasadnicza rację, jeżeli w DNT miałym brać GM, siedzieć póltorej godzinki przed TV i potem znowu GM... to nie ma to sensu.
Ale ja poza siłownią tańczę, breakdance m. in. więc potraktuje to jako dzień trenigowwy. Trening około 3 godz, więc przed i po zastosuje GM a rano 5g mono.

Dzięki ;)

-------

Jot-U

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 37466 Wiek 101 dni Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126370
...no w sumie możesz tak zrobić- wiele pewnie nie pomoże lecz napewno nie zaszkodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Da sie bez diety??

Następny temat

Xpand + kreatyna

Fruzelina