SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna czy mozna...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
KRETA-czy mozna zamiast 5l wody w ciagu dnia pic herbata w takiej samej ilosci,pomimo ze bardziej i szybciej cisnie na "zawor"
z gÓry thx!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
woda Ci nie smakuje ? w sensie dostarczenie plynow na krecie, raczej mozna, ale czy to nie za duzo herbaty, nie wiem

pzdr

Zmieniony przez - Gringoo w dniu 2007-09-13 10:33:52

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Teina zawarta w herbacie w nadmiarze szkodzi. Nie wiem czy wiesz, ale herbata jest UŻYWKĄ, oczywiście w mniejszym stopniu szkodliwą niż papierosy, alkohol czy nawet kawa, ale jest.

Pij wodę i nie marudź, poza tym 5 litrów to moim zdaniem przegięcie, dla mnie 3-4 litry są wystarczające przy wadze ponad 100 kg (nie mylić ze 100 kg czystej masy mięśniowej ;_) ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak mialem 15 lat tez nie lubilem wody

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
No tak, w tym wieku to podstawowym napojem z reguły jest cola...

Tylko czekać, aż ktoś zapyta, czy może połowę dziennej porcji płynów uzupełniać piwem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
soryyyyy,ze pytam.zostaje przy wodzie,dam rade!!!!!
bede se wyobrazal ze to browar heheh
dzieki.
a jak ja mialem 15lat(to kola była transporterem;) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Jak już chcesz herbatę pić wiadrami to pij czerwoną. Zielona szybko odwadnia i "ciśnie na zawór"

Naturalne wspomaganie diety -> http://www.naturaherbaty.pl <-herbata i inne zioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Które białeczko lepsze???

Następny temat

waga stoi w miejscu

Wiecej