SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna a zanirzone ciśnienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1977
Chce kupić kreatyne olimpu i mam takie pytanie czy przy zanizonym cisnieniu (mam kolo 100/60) wzrost ciśnienia bedzie taki sam jak w przypadku ludzi ktorzy maja 120/80. Czytałem gdzies ze tym co mają 120/60 skacze do 140 to jak ja bede brał to może mi skoczyc tez do tylu czy powiecmy ze bedzie to 120? Bo nie wiem czy bedzie to jakoś negatywnie na mnie wpływać. Jeszcze dodam że mniewam nieraz kłucie(w sercu) przy glebszym oddechu i kołatanie serca, lecz nie mam tego czesto.

Zmieniony przez - duch92 w dniu 2009-12-18 23:45:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Nie powinna podnosić ciśnienia-chociaż jest to możliwe podobno, na pewno jeżeli nie będzie to czysta kreatyna tylko stack pompujący, może to ciśnienie obniżyć jeśli zawiera np. AAKG, albo podnieść przez składniki typu kofeina.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
calkiem realne ze kreatyna podniesie ci cisnienie a o ile tego juz nikt ci nie odpowie.
Co do kolatan serca to idz do lekarza na jakies badania niech cie wysle bo moze to poczatek zlego.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1977
z kołataniem serca byłem u lekarza zrobili mi morfologie, badanie moczu i EKG i nic nie wykryło więc lekarz powiedział ze to nic poważnego.
Pytam sie o to dlatego ze nie wiem jak moj organizm zareaguje na wyzsze cisnienie skoro przez całe zycie miałem niskie dodam ze mam 17 lat

Zmieniony przez - duch92 w dniu 2009-12-19 11:08:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
nie powinna podnosic cisnienia ale sa tacy co maja inne odczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
to znajdź dobrego lekarza a nie byle pytę

ciśnienie wzrośnie raczej lekko.

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1977
to teraz kolejne pytanie powiedzmy ze bede sie źle czuł i przestane brac mono to przez jaki czas bedzie u mnie to siedziało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
kolego zrób badania u dobrego lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1977
ok badania zrobie po świetach ale czy to bedzie miało jakis wpływ przy braniu kreatyny ? bedzie czesciej wystepowac ? czy spokojnie moge brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Zależy od trwania cyklu i nasycenia mięśni, ale monohydrat to chyba najlepiej przebadana forma kreatyny-nie powinno się nic dziać-lepiej jednak nie ryzykować i skonsultować to z lekarzem, jeśli masz obawy.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1977
cykl bedzie trawał 6 tyg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o dawkowanie

Następny temat

Najlepsze dostępne obecnie bcaa

WHEY premium