SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna - kilka szczegółów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
witam, mam staż 6 miesiecy diete z dodatnim bilansem kalorycznym i wydaje mi sie ze wiem o co chodzi w tym sporcie juz:)

do rzeczy: to bedzie 1 cykl kreatynowy. Kupie mono .

1.Czy jesli w diecie mam 2,3g/1kg masy Białka to musze dodatkowo kupowac odzywke białkową do tej kreatyny??

2. Czytałem ze na cyklu trzeba zwiekszyć intensywnośc treningów i dawać z siebie wszystko. Ale jak z ciężarami? robić na mega duzych ciezarach wymuszone powtórzenia, do załamania czy tak jak zwykle z 1 powt. rezerwy??

3. Czy do max wykorzystania kreatyny FBW nadaje sie?? bo jestem przyzwyczajony do tego planu juz tylko ze ta regeneracja nie jest za długa....

4. Jak duzo przy dobrej diecie i treningu moge sie spodziewac po 1 cyklu mono? wiem ze to dziwne pytanie ale mozecie napisac jak to było w waszym przypadku jesli chodzi o siłe i obwody??


to poki co tyle, prosze o wypowiedzi:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1050 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6160
1. Białka wystarczy skup sie na weglach
2. serie w ktorych bedziesz robil po 8 powt raczej bez zapasu potem schodz w ostatnich seriach do 6 powt nie mniej niz 4
3. Zrób lepiej SPLIT
4. Wiadomo ze to kwestia indywidualna. Ja przy idealnej diecie i cyklu ktory trwal nie krocej niz 6 tygodni(u mnie dzialanie krety rozkreca sie dopiero po 4) zauwazalem wzrost masy na poziomie 3-5 kg i wzrost sily na poziomie 5-8 kg

Zmieniony przez - zorek11 w dniu 2008-06-19 20:26:10

Mój Art na temat walki z bólem http://www.sfd.pl/ART:_Jak_należy_zwalczać_ból_-t419927.html
Dochodź do celu powoli...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
1. Zaleznie od celu, standardowo 2,3g\kg mc wystarczajaco...
skup sie rowniez na calym bilansie czyli rowniez tluszczach, ktore wiele osob pomija, co jest duzym bledem...
2. Nie rob wymuszonych ruchow, latwo i przetrenowanie.
3. Jedz FBW jesli ci pasuje, sam jestem zwolennikiem tego typu treningow, lecz pamietaj ze trzeba dawac nowy bodziec miesniom i zmiana planu jest konieczna co jakis czas...
4. Tu juz musisz isc do wrozki. Nikt nie zna twojej genetyki, zaangazowania, treningow, szamy itp Nikt ci na to pytanie nie odpowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
1. nie ma potrzeby. nie wykorzystasz wiekszej ilosci.

2. progresja zarowno ciezarow jak i intensywnosci. nie mozesz od razu wskoczyc na maksa, tylko stopniowo zwiekszac i pod koniec cyklu trenowac juz na pelnych obrotach.

3. regeneracja jest odpowienia. polecam suplementacje kreatynową przy trenowaniu metodą fbw.

4. wypadkowa zbyt wielu czynnikow by mozna bylo ocenic.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AMINOKWASY

Następny temat

kreatyna Olimp Mega Caps -dawkowanie

WHEY premium