SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna CREAPURE a zwykła MICRONIZED

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
czy 300g kreatyny CREAPURE będzie skuteczniejsze od 300g kreatyny MICRONIZED bez znaczka CREAPURE? oto jest pytanie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
ja uważam że creapure jest lepsza od zwykłego najtańszego mono , chociaż 90% konsumentów uważa że kreatyna to kreatyna i nie ma co przepłacać :) sam wypróbuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
kreatyna to kreatyna;) jednak ja tez wybieram creapure..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11972 Napisanych postów 160246 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233733
skuteczniejsze raczej nie, lepsze pod wzgledem jakosci ewnie tak

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
a jak z przyrostami masy mięśniowej, czy jest jakaś różnica-wizualnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24734
Nie ma, ale jadłem tą i tą i po creapure brak syfów na twarzy/plecach na początku cyklu, brak problemów gastrycznych (u mnie pierwsze 3 dni na krecie zwykłej to rewolucja ) . Lepiej mieć super dietę i dograny trening i jeść tanie mono niż olać 2 pierwsze i cisnąć creapure.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 749
Creapure może się różnic czystoscia od innych. Micronizet pokazuje jak bardzo jest rozdrobniona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 804
no a na przykład myślę nad dwoma produktami: creatine creapure universal a creatine mega caps olimp. obydwie kreatyny są bardzo tanie i mają sporo dobrych opinii. jedna to creapure a druga micronized. czy efekt końcowy sześciotygodniowego cyklu będzie taki sam po jednej jak i po drugiej? czy obie nawodnią a następnie powiększą mięśnie? mono olimp ma też sporo negatywnych opinii. ale w czym tkwi jej fenomen? skłaniam się właśnie ku niej bo wolę kapsułki od proszku. dziękuję za dotychczasowe odpowiedzi i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Nie sadze bys odzczul jakis wyrazne roznice. Baza to i tak dieta, kreatyna tylko dodatek. Zle opinie ludzi jak to nazwales biora sie przewaznie z braku tego pierwszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
jendker3
Nie sadze bys odzczul jakis wyrazne roznice. Baza to i tak dieta, kreatyna tylko dodatek. Zle opinie jak to nazwales biora sie przewaznie z braku tego pierwszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1158 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24435
Universal to nie creapurea tam jest tylko niewielki dodatek ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja +bialko

Następny temat

Suplementacja sporty walki + siłownia

WHEY premium