SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1
Czesc jestem tu nowy i nie wiem moze kiedys byl juz taki temat. A wiec tak biore kreatyne i odniej przytylem 3 kilo czy mam sie tym przejmowac czy nie? chcialbym wyrzeźbić cialo glownie brzych i klatke piersiowa i jakie cwiczenia polecacie . nie znam sie zabardzo ale prosilbym o jasne odpowiedz


PS 73kg 175cm 15 lat moge zdj dodac jak bedzie potrzebne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
tak jak peepeek mowi,ze z kreatyna nie nalezy generalizowac, jak ktos dobrze ja stosuje max do 5-6 miesiecy w roku i przerwy to nic nam nie bedzie ,a to,ze ktos mial jakies migotanie itp, to tylko wynika z tego,ze źle ja stosowal, dla kulturysty i kazdego kto zajmuje się siłownia kreatyna to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1
sorki brzuch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
i odstaw od razu kreatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Nie masz pojęcia do czego służy kreatyna to po 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
odwiedz dzial trening dla poczatkujacyh, nastepnie odzywianie ana koniec do dzialy junior, zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
poczekaj sobie z ta kreta nie ten wiek i domniemam ze nie ten staz

Żyje By Walczyć, Walczę By Żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znasz się a krete bierzesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Daj ankietę działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
najpierw odpowieednie odzywianie nastepnie trening bo widac ze wszystko kuleje albo tego nie ma , suple nie dla Ciebie na chwile obecna

poczytaj:
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja? Czy na pewno?

Następny temat

Redukcja %-)

WHEY premium