SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna + winogrona

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96
Co najlepiej jeść po treningu po zazyciu kreatyny? Słyszałem ze dobre sa winogrona
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8282
glukoza/carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
carbo/tauryna
zazyj tez wyszukiwarki

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1522 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18418
po treningu to najlepsze carbo z kretą
a za jakąś godzinke porzadny posiłek potreningowy

życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
zaraz po mono z carbo np

jak dohjdziesz do siebie to posiłek potreningowy, u mnie to zazwyczaj jest po 30-40 min

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
mono + sok też będzie ok, równie dobrze możesz spożyć kreatynę z carbo lub gainerem.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Prawdopodobnie chodziło Ci właśnie o łączenie soku winogronowego z kreatyną a nie owoców.
Kreatyna +cukier gronowy(dekstroza)polecam. 25-30min później normalny posiłek. Zamiast stosować dekstroze lub winogonowy sok, możesz pokusić również sie na carbo.pozdro

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96
a co z NAPOJEM winogronowym?? co soku nie moge znaleźć nigdzie:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Dzisiaj w sklepie koło mnie był sok winogronowy tylko że jest drogi, 4,80 za litr.
Napoju winogronowego nie polecam gdyz nie wiadomo do końca jakie ilości dekstrozy są w nim zawarte a jakie innych substancji słodzących.
Ponadto jeżeli decydujesz się na winogronowy sok, to również dla bioflawonoidów itp. nie tylko dla cukrów. Napój prawdopodobnie w procesach przeróbki zostanie pozbawiony najlepszych właściwości soku z winogron.
Ekstrapolując do tematu to właśnie firma Kaizen robi Kreatyne Transport gdzie dodany jest cukier gronowy (dekstroza). Jest to taki jeden z pierwszych staków kreatynowych. Jeżeli jesteś ektomorfem lub chcesz uzópełnić zapasy kreatyny i glikogenu w mięśniach po treningu, to produkt ten nadaje sie w sam raz.p

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 96
to co mozna jeszcze spożywać po kreatynie bezpośrednio? mam na mysli jakieś soki, napoje czy coś w tym stylu;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem twoje pytanie, ale mimo wszystko spróbuje udzielić Ci odpowiedzi.
Tak naprawde z kreatyną najlepiej łącyć sok winoronowy lub dekstroze(glukoze). Do tego możesz dodawać też takie aminokwasy jak :glutamina ,bcaa,tauryna arginina itp. Ja osobiście bardzo dobre efekty uzyskiwałem po łączeniu soku z winogron lub carbo + kreatyna+białko serwatki. Oczywiście nowsze formy suplementów kreatynowych posiadają w swoim składzie różne rodzaje aminokwasów lub związków innego typu, które mają powodować wydzielanie insuliny bez użycia cukrów prostych. Aminokwasy takie mają również za zadanie stymulować organizm do endogennej produkcji kreatyny.

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstep miedzy cklami

Następny temat

Odzywka

WHEY premium