SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna +.....???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
siema
cwicze od 2 lat. mialem juz 3 cykle kretki a teraz chce zafundowac sobie kolejna. tylko nie wiem co do kretki mam dorzucic.oczywiscie dekstroza lub glutamina to podstawa ale chce jeszcze kupic albo gainera(magnum8000 z treca) albo bialko ostrowia wpc80. no i teraz nie wiem co kupic? moze dorzucic jeszcze jakies carbo? cwicze 3xtydz 2xtydz biegam(lekki marszobieg-5km)
z gory thx za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2515
moze HMB ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 193 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16209
napisz ile masz hajsu i jaki jest twój cel treningowy

Dzień bez treningu, to dzień stracony

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ulozysz sobie diete to bedziesz wiedzial czy potrzebujesz bialka czy gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
hmb napewno odpada... waze zaledwie 74kg a mam 180cm wzrostu to jak na mnie to licho...waga ciezko mi idzie. ale na poczatku mialem okolo 62kg wiec nei jest az tak zle (chyba). co do diety to jakas tam mam ale przewaznie jem na szybko. glownie to chce przybrac na masie-rzecz oczywista :p jesli chodzi o kase to mam okolo 150zl. gainer ma malo bialka z tego co widze...dobrze by bylo polaczyc te dwa suple ale jak jeszcze przyjdzie kretka to hajsu braknie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 168 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2515
na mase to białko najlepiej moim zdaniem...;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 252
Na mase to najlepsza dieta... sam mówi, "jem na szybko", więc zamiast białka i gainera - dieta.

"I'm going to make him an offer he can't refuse."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 291 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5363
do mono kup sobie nitro II albo cell pump, rozpiske na cp+mono masz w osobnym temacie dawkowanie kreatyn to by bylo najlepsze rozwiazanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13
cp lub nitro byloby lepsze od bialka? myslalem ze raczej bialko by mi bylo potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 448 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4540
jak masz braki w diecie białka to musisz kupic białko.jesli starczy ci kasy to dokup male CP.ja tez biore teraz białko,CP i kreatyne Vitalmax i w ciągu 2 tygodni mam juz 1cm wiecej w bicepsie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
dita i nic wiecej narazie ci nie potrzeba kolego...

ale i tak zlejesz to co napisałem tak jak zlałes post BPL-G - jak narazie on wlasnie dał ci najlepsza poradę..

!Pzdr!

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co sadzicie o cm3,hmb revolution i taurine 900

Następny temat

Pomoc w sprawie supli.Nitro,Pak,Storm,

WHEY premium