SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4271

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Witajcie ! najpierw o sobie

182cm
waga 70-72kg
bf ~10% doszłem do tego CKD ...chyba jest nawet mnie niż 10% ale nie istotne

diete oczywiście mam...suple to wapń,cynk,maxivit,guarana z koffeiną,chrom,OMEGA3,tauryna

cel - jakieś tam większe zarysy mięsni...nie chciał bym na wadze zbytnio przybrać...

i teraz posiadam KREATYNE 450gram Vitalmaxa....czy warto ją brać ?? czy przytyje od tego ?? (nie chciał bym tłuszczu) dodam że wykonuje 4x tydzień siłke i 4x tydzień AEROBY a bilans około bez dodawania kcal...



1.Jakie pozytywy brania krety ?
2.Jakie negatywy?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
W sumie to mozesz brac, wielkich przeciwwskazan nie ma

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-07-11 19:36:00

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
kilka kg wpadnie, wzrosnie sila i wytrzymalosc i nic w sumie poza tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
ja bym bralem kretayne przed i po treningu w paitek 5g i w sobote 20g w 4 porcjach co 4 h
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ale kreatyna ma jakiś wpływ na nabieranie tkanki tłuszczowej ???

Dzięki za odpowiedzi sogi już macie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
zwieksza zapas komorki w energie, mono jednoczesnie wiaze wode, tkanki tluszczowej wiecej sama nie dodaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
okej...jeszcze pare pytań


1. Jak się ma Guarana z kofeiną i zen szeniem do kreatyny ??

2.Robie na czczo AEROBY...więc wstaje biore 5gram kreatyny i 3000mg tauryny i za 30 min biegam ??? a guarane z koffą moge brać ??

3. jakie są negatywy jeśli chodzi o wygląd w sylwetce brania kreatyny...zaznaczam że to mój pierwszy cykl....mam nawet fajną rzeźbe...czy ona coś ucierpi :P ?

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
1. Jak się ma Guarana z kofeiną i zen szeniem do kreatyny ??

zalezy od dawek kofy, jezeli wysokie to przerwa by sie przydala

2.Robie na czczo AEROBY...więc wstaje biore 5gram kreatyny i 3000mg tauryny i za 30 min biegam ??? a guarane z koffą moge brać ??

przed aero guarana z kofeina, po aero kreatyna

3. jakie są negatywy jeśli chodzi o wygląd w sylwetce brania kreatyny...zaznaczam że to mój pierwszy cykl....mam nawet fajną rzeźbe...czy ona coś ucierpi :P ?

nie ucierpi, miesnie beda pelniejsze i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Mi kreta pomaga psychicznie na ckd - walne ladowanie i wygladam spoko, bo np. w czwartek dzien przed ladowaniem jest lipa ;] i jezeli mam sie odniesc do poprzedniego ckd, to leci jakby mniej miecha - wiec warto. Rothen, daj jakies dane ile kcal dawales, ile juz na ckd itp. ;] pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
wiesz ja jestem spec od tych CKD....mam sporo podopiecznych
https://www.sfd.pl/temat209651/

:)

zagadaj na gg 3909436 to coś doradze na ckd....pozdrawiam

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
aha ELITE ale ja nie jestem obecnie na CKD...

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
CKD nic do tego nie ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocencie dietke

Następny temat

fitness sylwetkowe

WHEY premium