SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna+białko+bcaa+beta alanina

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 663
Dopiero dzisiaj dojechały odżywki także jutro pierwsza dawka BA. Napisze co i jak :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 663
A więc tak delikatne mrowienie pierwszy raz jak brałem to czułem a dzisiaj już nie albo nie zdążyłem tego odczuć bo od razu na rower skoczyłem;p natomiast na razie biorę w dwóch porcjach po 2g może dlatego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 663
Nie będę zakładał drugiego tematu. Wszystko pięknie ładnie poza jedną rzeczą po tej odżywce białkowej mam biegunkę dlatego na razie odstawiłem. Wcześniej jadłem gainera i przez dwa dni lekko bolał mnie brzuch ale o żadnej biegunce nie było mowy a teraz katastrofa;/Myślałem, że może kiepskiej jakości jest ta odżywka ale czytałem opinie i wszyscy są zadowoleni ;p ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić?Bo jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie wyrzucić tą odżywkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
Próbowałeś może pić z wodą ? (mlekiem) może będzie lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 663
hmm w piątek przyjąłem 2 porcję(60 gr) z mlekiem poszedłem na siłownię było ok ale w sobotę i niedziele kiedy mam wolne od siłowni z wodą źródlaną(45gr) to była tragedia;p czytałem coś, że to może być za dużo laktozy czy czegoś tam bo ja codziennie rano jem latki z 400ml mleka dodatkowo jem dużo jogurtów twarogu itd ;p ale tak jak mówiłem kiedyś brałem rapid mass gainer 1 porcjie dziennie i też jadłem tyle nabiału i było ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6803
To jak nic nie jest po mleku to z mlekiem pij bo z tego co czytam to masz tak tylko jak rozrabiasz z woda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 663
NO tak tylko z mlekiem piłem 1 dnia a z woda 2i3 i po prostu było tego za dużo pierwszy dzień organizm ogarnął a następne już nie dał rady nigdzie nie widziałem żeby ktoś po tej odżywce miał takie problemy jak ją no ale każdy organizm jest inny.Teraz zrobiłem 2 dni przerwy od jutra zmniejsze dawkę wypije z mlekiemi zobaczymy czy będzie ok. Jak przestałem pić mleko i jeść tą odżywke to mi przeszło także gdzieś tu jest problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 663
Pije mniejsze porcje z mlekiem i jest ok. To tak na marginesie:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna VS Wysypka

Następny temat

Ciągła suplementacja Animal Flex

WHEY premium