SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kre alkalyn?? warto

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1762

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8221
niedługo mam egzaminy z biegania i pływania. Chodzę regualrnie na basen, biegam i ćwicze hst. Moj staż na siłce to 2 lata. mam dosc dobra dietę. Zastanawiam sie nad 40 dniowym cyklem na KA. czy pomógłby mi w polepszeniu wyników w bieganiu, pływaniu ?? czy lepiej to $ przeznaczyc na białka które i tak pozneij sie przyda bo musze swoją diete uzupełniac białkiem. Narazie mam zapas 1,5 kg. ale dziennie 40-70 g wystarczy w zupełnosci na uzupełnienie potrzeb. (aktywny tryb zycia). swoją droga wcinam anabolic amino mega caps/ tauryna mega caps/ centrum/ omega 3/ a na noc magnez. POMÓŻCIE :D

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52628
w pewnym stopniu napewno pomoze
jednak sklanil bym sie ku jablczanie lub jakim stacku
dorzuc carbo, izotoniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4353
Zdecydowanie nie warto. KA to zwykła kretka pomieszana z sodą. Lepiej wydać kasę na kretkę i brać jej więcej plus jakieś odżywy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8221
neistety mam tendencje do nabierania "masy" wiec wszelkie bulki gainery itp odpadają ;D

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1263
Odpuść, kup zwykłą kretkę, KA to zdemaskowana podpucha dla naiwnych, poczytaj:
http://www.sfd.pl/temat264775/ 

myślenie ma kolosalną przyszłość...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand + xpand energized